Home / Genel / 2 Günde Zayıflatan Şok Diyet Listesi

2 Günde Zayıflatan Şok Diyet Listesi

2 Günde Zayıflatan Şok Diyet

Doğrudan ani bir şekilde kilo kayıpları kişinin sağlığını önemli derecede etkiler. Bu kapsamda hem vücut dengesi, hem de sağlığınız açısından ciddi problemler doğabilmektedir. Fakat düzenli ve doğru bir şekilde işlenen diyet programları sayesinde sağlıklı kilo verimi yapabilmeniz de mümkün olabilmektedir. Tam da bunun üzerine sizlere hızlı kilo verdiren diyet programı üzerine bilgiler sunacağız. 2 günlük bir süreç içerisinde uygulayacağınız adımlar doğrultusunda 3 kilo vermeniz mümkün. 2 günde 3 kilo verdiren diyet programı sayesinde daha sağlıklı bir kilo verimi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları her ikin güç içinde kullanmanız şart!.

2 Günde 3 Kilo Verdiren Şok Diyet Listesi

Sabah Uygulanması Gereken Adımlar: İki gün içinde uygulanacak adımın ilk evresi sabah olmaktadır. Uyandığınız vakit ilk iş olarak bir su bardağı kadar ılık su içerisine 1 adet limonu iyice sıkarak suyunu ilave edin. Akabinde taze nane yaprakları ve çubuk tarçınları bardağın içerisine ilave ederek tüketin. Bu karışımın faydası size metabolizmanızın daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Ek olarak vücudunuzda biriken fazla yağları da hızlıca yakan bir evre sürecini gösterir. Ayrıca ödemi atmaya yarayan bu karışım, sağlık açısından da oldukça önemlidir.

Öğlen Uygulanması Gereken Adımlar: Balık, tavuk ve kırmızı et tüketimlerinizi öğle saatlerinde tercih etmelisiniz. Zira bu tür besinler uzun süreli bir sindirime tabii olmaktadır. Bu nedenle öğle vakti tüketimi daha uygun ve faydalı olacaktır. Bu öğünde tüketeceğiniz etin miktarı olabildiğince az olmalıdır. Kızartılan etlerin yağ ve tuz oranı yüksek olduğundan bu duruma da dikkat edilmelidir. Bunun için kızartmaktan daha çok, buğulama ve haşlama veya fırında pişirilmesi daha uygun olacaktır.

Ara Öğünde Uygulanması Gereken Adımlar: Ara öğünlerde kalsiyum ihtiyacınıza yönelik içerik sağlayan besinlerin tüketimi daha faydalı olacaktır. Diyet sürecinizde gerekli olan vitamin ve mineralleri alarak yorgunluk gibi olumsuz durumlar yaşamanızı engelleyebilirsiniz. Ara öğünlerinizde bir bardak ılık süt veya bir kase taze yoğurt tüketimi kafi olacaktır.

Akşam Uygulanması Gereken Adımlar: Uyumadan evvel öğün listenizde mutlaka sebze ile alakalı yemek olmalıdır. Tüketimini yapacağınız bu besinlerin bir kase içerisinde sebze çorbası olarak da tüketilmesi fayda sağlayacaktır. Çorba içerisinde ıspanak, kabak, karnabahar veya brokoli gibi sebzeler ile hazırlanmış içeriklerin faydalı olacağını unutmayın.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Kadınlar Karşısındaki Kadının İlk Neresine Bakar?

Kadınlar Karşısındaki Kadının İlk Neresine Bakar? Kadınların neredeyse hepsi az da olsa kıskançtır bunu herkesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz