Home / Moda / Ayakkabı ve Çanta / 2018 Çizme ve Bot Modası

2018 Çizme ve Bot Modası

2018 çizme ve bot modası, kış mevsiminin gelişiyle çizme ve bot modelleri de merakla takip ediliyor. Bu yıl, farklı tasarımlar göz dolduruyor. Yeni moda bot ve çizmeler sezona damgasını vuracağa benziyor.

Kadife Bot Modelleri

Kadife, bu sezon oldukça popüler. Kıyafetlerden sonra botlarda da kadife ön plana çıkıyor. Kadifenin ayaktaki şıklığı tartışılmaz.

Ayak Bileğinde Bot Modelleri

Ayak bileği hizasında kalacak şekilde tasarlanmış, sivri burunlu kısa botlar değişik renk seçenekleri ile ayaklarda fark yaratacak.

Çiçek Desenli Bot Modelleri

Çiçek deseni, bu yıl çok sevilmiş ve benimsenmişti. Tasarımcılar bu canlı ve enerjik desenleri ayaklara taşıdılar. Çeşitli renklerde çiçek desenleri bilekten botlara şahane bir tarz katacak.

Baskılı Bot Modelleri

Yılan derisi, leopar deseni botlara yansıyor. Farklı renkleriyle bu baskılı bot modelleri en sık tercih edilenlerden olacak.

Büyük Tokalı ve Kemerli Bot Modelleri

Botlar için toka detayı daha da büyüyecek. Göze çarpan iri toka detayları botları süsleyecek. Botun üzerinde kemerler yerlerini alıyor.

Yüksek Kesimli Bot Modelleri

Bilekte biten botları tercih etmeyenler için yüksek kesim bot modelleri yerini alacak.

Parlak Çizmeler

Çizmenin parlak taşlarla pırıl pırıl zarafetini bu sezon yaşamak mümkün olacak. İsteyenler için daha sıklıkla işlenmiş taşlarla özel gün ve gecelerde kullanılacak tasarımlar var. Aşırı parlaklığı sevmeyenler için de daha seyrek işlenmiş pırıltısı daha hafif olan çizmeler de alıcılarını karşılayacak.

Çizgi Desenli Çizme Modelleri

Çizgi deseni her zaman sevilen desenler arasında yerini almıştır. Bu sezon çizgi deseni çizmelere taşındı. Özellikle günlük kullanımda rahatça kombine edilip kullanılacak modeller arasında.

Çorap Çizme Modelleri

Karşıdan bakıldığında çorap gibi gözüktüğü için çorap çizme adını alan bu model, herkesin beğenisini kazanacak. Günün her saati için kullanıma uygun. Diz üstü modellerinin dışında diz üstünden çok daha yukarda biten modelleri de sevilecek.

Streç Çizme Modelleri

Çizme bacağı sarmalı diyenlerin vazgeçilmez tercihi streç çizme, elbise ve eteklerle çok iyi kombinlenebilen bir model.

Altın Renkli Çizme Modelleri

Altın renginin gösterişi çizmelere şıklık getirecek. İddialı ve gösterişli olmak isteyenlerin tercihi altın renkli çizmelerden yana olacaktır.

Rugan Çizme Modelleri

Rugan kalitesi tartışılmaz bir gerçek. Rugan çizmeler birbirinden farklı modelleri ile dikkat çekici. Rugan olduğu için sadece siyah renk düşünmemek gerek. Çünkü bu sezon çizmelerde ruganın değişik renkleri kullanılacak.

Deri Çizmeler

Her sezon olduğu gibi deri çizmeler popülerliğini koruyor. Siyah, kahve, yeşil derken kırmızı deri
çizmeler en dikkat çekici renk seçeneği olacak.

Bol ve Katlanmış Çizme Modelleri

Bacağa oldukça bol gelecek ve kat kat duracak çizme modelleri rahatlığın sembolü adeta.

Bot ve Çizmeler 2018 Modasında Diğer Detaylar

Çizme ve botlarda kare topuklar göze çarpıyor. Yürüyüşü dengeleyen aynı zamanda ayağa hoşluk katan bu topuklar vazgeçilmez olmaya aday.

Bu sezon renkli topuklar göze çarpacak, iki farklı renk, topuklara canlılık katacak. Topuklarda taş, inci, metal kullanımı göze çarpan detaylar arasında. Topuklar bu sezon parıldayacak. Fermuarlar artıyor. Çizme ve botlarda fermuar detayı birden fazla yerde kullanılacak. Sim bu sezon çizme ve botlarda kendini gösterecek. Sim detayı şıklık ve gösterişin buluştuğu modeller arasında yerini alacak.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Sigaranın Zararlarını Azaltan Besinler Nelerdir

 Sigara şüphesiz insanların sağlığını kötü yönde etkileyen en büyük sebepleri arasında başrol oynuyor. Buna yönelik insanlar ders alacağı yerde her geçen gün sigara kullananların sayısı daha da artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz