Home / Manşet / 2018 Moda Trendleri

2018 Moda Trendleri

2018 Moda Trendleri

2018 Moda Trendleri modanın kalbinin attığı Milano, Paris New York ve hatta İstanbul gibi birçok moda başkentinde şimdiden gelecek yılın moda trendleri farklı defilelerle ortaya çıkmaya başladı. Özellikle ofis giyimi, uzay çağına uygun modellerin ön plana çıkması ve her zaman olduğu gibi sportif rahatlık gelecek yılın moda trendlerinin başında geliyor.

 

Ofiste daha özgür bir hava olacak özellikle giyim konusunda bir standarta uymak zorunda olmayanlar, renk konusunda kendini aşacak. Oldukça göz alıcı renk kombinleriyle birlikte ofis havasını değiştirecek. Ofis de yine kadınlar ön planda yer alacak 70 ve 80 döneminden esintilerine sahip modern etek ve gömlek modelleri daha seksi bir hava katacak. Erkekler içinse ofis de standart devam edecek ve kumaş gömlek ikilemesi bozulmayacak gibi duruyor.

uzay modası

Uzay çağı modası 2018’in en değişik ve ilgi çekici moda trendi olabilir. Bu trendi sokaklarda görmeye alışmak doğru olacak gibi gözüküyor çünkü Amerikalılar bu trende şimdiden uymuş gibiler. Uzay çağı modası, sadece gri renk kumaş kıyafetlerden ibaret olmayacak. Ancak yine de gri ağırlıklı bir moda trendi olacak dersek yeridir. Ne kadar yaygın olabileceği konusunda ise şimdiden bir şeyler söylemek çokta doğru olmaz.

 

Sportif rahatlık her zamanki gibi on planda olacak, bu da bizim için rahatlatıcı çünkü bir pazar günü ufak bir yürüyüş için çeşitli trendlere uymak zorunda değiliz.

 

Teknoloji moda trendlerini de belirleyecek tarzında birçok haber duyuyorduk evet gerçek oldu yazıcılar ile hazırlanan kıyafetlerin popüleritesi artmaya devam ediyor. Bizim için kıyafetin ne ile üretildiği fark etmez diyebilirsiniz. Ancak 3 boyutlu yazıcılar ile üretilen kıyafetler kumaştan değil plastikten olacak yani kumaş gömlek değil plastik gömlek giymiş olacaksınız. 2018 yılında plastik kıyafet görmeye alışsak iyi olur.

 

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Sigaranın Zararlarını Azaltan Besinler Nelerdir

 Sigara şüphesiz insanların sağlığını kötü yönde etkileyen en büyük sebepleri arasında başrol oynuyor. Buna yönelik insanlar ders alacağı yerde her geçen gün sigara kullananların sayısı daha da artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz