Home / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / Aldatma belirtileri nelerdir?

Aldatma belirtileri nelerdir?

çoğu süre ilişkilerde bir devre aldatmalar, hatta sonu boşanmalara kadar varan tatsız bir süreç yaşanabiliyor. organik bunun nedenleri türlü, lakin bu süreç arasında eşlerde bazı değişiklikler görülebiliyor işte bunu yaşayan kişilerden bazılarının fark ettiği değişiklikler.

– Bir yasak münasebet yaşayan koca suçluluk duygusuyla eşine karşı daha sevecen davranıyor.

– Yasak münasebet ilerlediğinde savunma mekanizması harekete geçerek karısının tüm kusurlarını ortaya döküyor.

– Bu tür kocalar çoğunlukta aileyle ve çocuklarla zaman harcamak istemiyorlar.

– Aldatan kocaların seks yapma stillerinde ya bir değişiklik oluyor veya hiç seks yapmak istemiyorlar.

– Aldatan kocanın aileyle bağları zayıflıyor ve buna neden olarak karısını görüyor.

– Para hakkında kocanın yaptığı belirsiz harcamalar ortaya çıkıyor.

– Ofiste yahut yolda ona bir türlü ulaşamıyorsunuz, akşam eve beklenmedik saatlerde geliyor, işte devamlı bir toplantı hali yaşanıyor.

– Aldatan koca kendisine daha fazla bakıyor. Yeni elbiseler, sık banyo yapmak, yeni bir parfüm, rejim veya egzersize başlamak bunun gibi değişiklikler görülebiliyor.

– Eve sürekli, karısı açtığında sessiz telefonlar geliyor. Kendisi bazan telefonda fısıldayarak konuşabiliyor.

– Cep telefonu faturalarında sürekli aranan yabancı numaralar çok fazla çok yer tutuyor.

Kadınlar aldattığında çok daha dikkatli davranıyorlar. Onlar için günü birlik bir ilişkiden çok fazla uzun süreli ve bağları kuvvetli bir ilişki yaşamak çok aşırı önemli. bununla birlikte seks yoluyla bulaşan hastalıklar hakkında kocalarından daha fazla duyarlılar. kadın bir yasak ilişki yaşadığında yüzünde bir parıltı beliriyor. Her bakımdan aşırı çekici olabiliyor.

Sorunlar ne olursa olsun aldatılan taraf aşırı fazla zarar görüyor ve çoğu süre da bunlar kadınlar olmakta. Eşinizle bir sorun yaşıyorsanız bunu yüzyüze konuşup belki sonu aldatmaya varmayacak bir çözüm bulabilirsiniz.

Aldatmak Sendromu
Her tarafta bir aldatma tartışması almış başını gidiyor, bir gazete yok ki elime alır almaz aldatmaya dair bir manşet görmeyeyim. Bir yayın kalmadı ki; Ahmet Altan’ın temcit pilavı bu gibi döndüre döndüre bitiremediği kadınlar ve aldatmaya dair bir yorum okumayayım. Sakın yanlış anlaşılmasın, Ahmet Altan’ın yazılarını severim, sıkı bir hayranı olmasam da rastgeldiğimde yakaladığı detaylar beni gülümsetir.

Lakin, bu son çıkışı o denli ticari ve insanı rahatsız edecek bir frekansta oldu ki bu kitaba dair herşeyi okuduktan sonra kitabı kim, neden alacak çok fazla merak ediyorum. yok yok, aşırı satacağından eminim, sebebi ise koyun milletiz biz ne de olsa, ruhunu popüler kültüre ve magazine adamış, gündem (malum ülkemizin gündemi denince yine magazin geliyor akla) dışı birşeyi takip etme meselesi için özürlü bir gariban ulus işte.

Buyrun size bu sabahki Sabah Gazetesi`nin manşeti ; ‘ Aldatmak’ı kızına anlattı! Yahu bu adamın burada röportajı zaten günlerce çıktı, bakalım bu sefer ne konuşmuş diyor insan kendi kendine. Ve alt manşet şöyle devam ediyor ‘hanımların sıcaklığına muhtacım. Belki bundan yazıyorum onları…’ Hoppala bu ne demek şimdi bununla birlikte kızıyla bunun ne alakası var derken olaya vakıf oluyorum.

Aktüel Dergisi için kızına ‘en derin ve içten röportajını’ vermiş. Diğerlerinden sonra yayınlanıyor ya doğal ki kızına bir favör yapması lazım, bununla birlikte Aktüel`de bir şekilde bu haberin değişik bir boyutuyla yayınlanması lazım.

‘Aldatmak’ı okuyan kadınlar ne hissedecek?’ diye sormuş kızı. ‘Bence hayatlarına ve duygularına bakacaklar ve kendilerine şunu soracaklar: Acaba kendi içimde tanımadığım bir başka bayan taşıyor muyum? ‘ diye cevaplamış babası da.

Ya ben mi tuhafım, yok ise bu bayan milletinden değil miyim diye kendimi sorgulamadan edemiyorum. Bırakın kadınları bir yana her erkek yada bayan zaman zaman bunu kendine sormaz mı zaten?

Neyse en içten röportajdaki bir diğer soru ise : ‘Peki baylar ne düşünecek bu kitabı okuduktan sonra?’
‘…Söylenen her cümlenin ardındaki gizli cümleyi merak edecekler. Bunun olduğunu fark edecekler bir kere.’

Bana göre bunun tercümesi bu kitabı hem beyler, hem kadınlar okumalılar, hedef kitleyi geniş tutmak lazım pek doğal. bununla beraber bu kitabı okuyan veya eşlerinin okuduğunu gören tüm erkeklerin paranoyak belirtiler göstereceğinden kuşkum bulunmamakta.

Ben de sizler için kendi kendime bir soru sorup cevaplıyayım bari…

‘Bu yazıdaçocuklar için birşey bulunmamaktadır mı.?’
‘olmaz olur mu. hiç, çocuklar da mutlaka okumalı ki anneleri mi babalarını aldatıyor, babaları mı annelerini, ne söylerken gerçekte ne demek istiyorlar biran önce yaşamın gerçekleriyle tanışsınlar!’
konusunda zaten iyi olan sanatçılarımızın tiraj uğruna magazin basınına malzeme olmasını, kişiliklerinden ve saygınlıklarında

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Ayrılık Ve Boşanma Günümüzde Neden Fazla

Ayrılık ve boşanma günümüzde neden fazla, günümüzde çiftler arasında oldukça fazla boşanma ve ayrılma olayları sık sık görülmektedir. Çiftler en ufak problemlerinde birbirlerinden vazgeçebilmekte ve ayrılık gibi kolay yöntemlere başvurmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz