Home / Moda / Trendler / Aşkın yeni renkleri

Aşkın yeni renkleri

Aşkın rengi al geleneği bu sezon bozuluyor. kırmızı yerini diri renklere bırakırken yeni sezonda turuncu en favori renklerden. Aşkınızı yeni sezonun diri renkleriyle ilan etmeye ne dersiniz?

Mood’unuzu yükselten canlı tonlar
canlı renkte bir eşarp, şapka, ayakkabı, çanta gibi aksesuarlar kış aylarına yaz havası katmış bunun gibi olacak. Size önerimiz turuncu yahut fuşya benzeri etkili ve canlı renklerle aşkınızı ilan etmeniz.

Tangerine tango aşkın rengi
Tangerine tango 2012’de çok aşırı duyacağınız renk aslında… Pantone, 2012 yılının rengini seçti ve tangerine tango’da karar kıldı. Yani kiremit renginden turuncuya çalan çok aşırı diri ve enerjik bir ton. 2012 ilkbahar yaz koleksiyonlarında bu rengin hâkimiyeti belirgin. Floresan renkler, sarı, koyu ve açık lila, pastel nil yeşili, pastelmavi, gri ve kil rengi gibi destekçi renkler de 2012 yılında hükümsürecek. ama tangerine tango’yumoda terimlerinize ekleyebilirsiniz 2012’de aşırı duyacağız çünkü… Siz de aşkınızı bu renkle ilan ederek yeni yıla trendy bir giriş yapın.

Yumuşak renklerle romantizm
Yeni sezon “aşırı parlak” olmak istemeyenler için uçuk renkler öneriyor. Lila, bal rengi, somon bunun gibi yumuşak renkler yeni sezonda çok fazla moda. özel gecelerde yumuşak tonlarla romantik görünebilirsiniz.

Parlayan renkler
Fuşya, turuncu, limon sarısı bunun gibi parlak renkler aşırı moda lakin size bahsettiğimiz dore, lame gibi parıltılı renkler. hususi gecelerde giydiğiniz bu parıltıyı gündüzleri de abartmadan giyebilirsiniz.

Desenler
Bir tarafta puantiyeler, bir tarafta hayvan desenleri, başka tarafta grafik oyunlar… tabii ki kış çiçeklerini ve ekoseyi de unutmamak lazım. Yeni sezonda tarzınıza uygun bir desen mutlaka var; ister leopar, ister ekose, isterseniz renk bloklu grafik desenleri… Farkınızı ortaya koyun!

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz