Caro Emerald Konseri
Home / Eğlence / Konser-Müzik / Caro Emerald Konseri

Caro Emerald Konseri


Tarih: 24 Şubat 2016 Saat:20:00
Yer: CRR Konser Salonu

Nadiren de olsa, sesi ve estetiği ile diğerlerinden farklı duran bir sanatçı çıkar; Caro Emerald’da böylelerinden. Samba, caz, bossa nova, mambo ile harmanlanmış müziği ile nerede boy gösterse dinleyicilerin gönüllerini fethetmiştir.

İlk albümü “Deleted Scenes from the cutting room floor” albümüyle 2 milyonu aşkın bir tiraj elde eden ve en başarılı yeni isimlerden biri olmayı başaran Caro Emerald, yeni albümüyle de bu iddiasını sürdürüyor. İngiltere müzik listesine direk 1 numaradan girerek iddialı bir başlangıç yapan “The Shocking Miss Emerald” albümü isminin hakkını vereceğe benziyor. Albüm ayrıca ülkemizde de yabancı müzik pop kategorisinde 1 numara olmayı başardı!

Son dönemde “Tangled Up” ile radyoların favorileri arasında yer alan Caro’nun, yeni albümü ilk albümünün başarısının ardından müzikseverler tarafından da merakla bekleniyordu, “The Shocking Miss Emerald” albümünde yepyeni 14 şarkının yanı sıra, albümü satın alan dinleyicileri “Tell Me How Long” isimli bir de bonus şarkı sürprizi bekliyor. Albümden çıkacak ikinici single, “Liquid Lunch” olarak belirlendi.

Dönem olarak 1920’li ve 60’lı yılların Avrupa’sının temel alındığı albüm konseptinde, Paris’in moda, sanat ve eğlence dünyasının renkliliği de Caro ve ekibine ilham vermiş. Albüm, neşeli melodilerden,romantik şarkılara, tangodan, melankolik tınılara geniş bir yelpazeye yayılmış şarkılardan oluşuyor. Albümde,”Paris”, “Paris” ve “Black Valentine” gibi şarkılar özellikle slow müzik sevenleri bir hayli memnun edeceğe benziyor. Albümün favori şarkılarından “The Maestro”, moda dünyasının en özel isimlerinden Karl Lagerfeld’e ithaf edilmiş ve şarkının finalinde kendisinin sesi de parçaya ayrı bir renk katmış. Caro Emerald ve ekibi “The Shocking Miss Emerald” albümü ile başarılarını devam ettireceğe benziyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz