Home / Anne ve Bebek / Çocuk Gelişimi / Çocuklar İçin Çabuk Hazırlanabilen Yiyecekler

Çocuklar İçin Çabuk Hazırlanabilen Yiyecekler

Yerfıstığı ezmesi & Reçel
İşte çocuklarınızın bayılacağı, sağlıklı bir atıştırma! Soğutmaya gerek olmayan bu besinlerin yapması da 2 dakikanızı almayacak.

Humus
Ekmeğin içine koyun, krakerin yanında, sebzenin yanında yedirin…Humus zor zamanlarınız için sağlıklı ve basit bir seçim olacak. Hava geçirmez bir kap ve bir kaşık ile evden çıkmaya hazırlanın.

Muz & Elma & Portakal
Muz, minikler için en hünerli besinlerden birisi. Soymak için bıçağa ihtiyacınız yoktur, her türlü halde yavrunuza güven içinde yedirebilirsiniz. Hem de faydası saymakla bitmez. çantanıza atın ve evden çıkın. (Bu elma ve portakal için de geçerli, yanınızda onları soymak için bir bıçak varsa onları da çantanıza atın!)

Organik Barlar
Tümü %100 organik olan, hurma, hurma suyu, süt proteini, peynir 6 suyu proteini, kakao kitlesi, kakao, kuruyemiş içeren ve süpermarketlerde satılan barları yavrunuza güven içinde yedirebilirsiniz.

Yoğurt
eğer koyacak sıkı bir kabınız varsa, inanınki en kolay hazırlanan ve en sıhhatli yiyecek bu.

Tuzsuz Dil peyniri
Çoğu çocuk penyire bayılır. çantanızdaki galetayle birlikte yedirin, bu sıhhatli peynire bayılacaktır!

Elma püresi
Elmanın faydalarını saymamıza gerek bulunmamakta. Elma püresi ise yavrunuz için hem pratik yenebilir, hem de seveceği bir besin olacak. Soğuk şekilde muhafaza etmenize de gerek yok. O zaman atın çantaya!

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz