Home / Sağlıklı Yaşam / Detoks / Diyet Öncesi Detoks Suyu Tarifleri

Diyet Öncesi Detoks Suyu Tarifleri

Diyet Öncesi Detoks Suyu Tarifleri

Diyete başlamadan önce bizim vereceğimiz tarifler ile diyet öncesi detoks a harika bir program başlangıcı yapabilirsiniz. Öncelikle vücudumuzu diyete hazırlamamız gerekiyor.Bu şekilde daha sağlıklı bir diyet dönemi geçirebiliriz istemediğimiz kilolardan rahatlıkla kurtulabiliriz. Zaten önerilende budur önce vücudu belirli bir rahatlığa kavuşturmak sonrasında ise gerekli adımları atmak. Vereceğimiz tarifler oldukça hafif kalorili besinlerle oluşturulmuş detoks tarifleri olacaktır.

 

Dİyet öncesi detoks hakkında biraz konuşmak gerekirse detoks suları sayesinde vücudumuzdaki şişkinlikleri kaybederiz ve gerçekçi kilolar ile diyet başlangıcı yaparız. Ayrıca detoks suları vücudun standart düzenin bozar ve hızlı bir şekilde bizi diyet programı için hazırlar.

Salatalık, limon ve nane detoksu bizim için güzel bir tercih olabilir. 300 ml su içerisine 10 adet nane yaprağı, dilimlenmiş limon ve yine dilinmenmiş salatalık ekleyerek karışımı hazırlayabilirsiniz. Hazırladığımız detoks suyunu buzdolabında belirli bir süre bekletin ve sonrasında ister tek seferde isterseniz parça parça tüketin arta kalan limon ve salatalıkları da yiyebilirsiniz.

Salatalık, elma ve frambuaz detoksu yine oldukça hafiftir. Yapılması çok kolaydır ve içmesi de oldukça keyiflidir. 1 sürahi su içerisine 1 adet elmayı dilimleyin peşinden tekrardan salatalıkları dilimleyin üzerine aynı şekilde limon ve frambuaz dilimleyerek suyu hazırlayın. 3 saat beklettikten sonra artık detoks suyu içmeye hazırdır.

Nar, ananas, limon ve zencefil deteksu biraz zahmetlidir ancak kısa sürede hazırlanabilir. Yarım limon, 1 adet nar, bir su bardağı ananas, 300 ml su ve bir çay kaşığı zencefil ile detoks suyumuzu hazırlamaya başlayabiliriz. Limon suyunu sıkarak suyumuza ekliyoruz limon kabuklarını suya atmıyoruz nar ve ananasını bir kaba koyup robottan geçiriyoruz sonra suya ilave ediyor ve zencefilide ekleyerek tüm karışımı robottan geçirip suyumuzu dinlenmeye bırakıyoruz.

Afiyet Olsun

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

En Çok Önerilen Detoks Tarifleri

Detoks tarifleri ; çoğu kişi sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak ve vücudunu fit bir şekle sokmak istiyor. Detoks sularıyla bu istekler gerçeğe dönüşebiliyor

One comment

  1. kadın sitesi

    Her ne kadar diyet ve detoks yaz ayları ile bağdaşsada kıştan başlamak lazım kilo vermeye frambuazlı detoksu ilk defa duydum ama deniceö çok severim frmbuazı 😍😍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz