istanbul escort
Home / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / Doğru Öpüşme için Nelere Dikkat Etmeli?

Doğru Öpüşme için Nelere Dikkat Etmeli?

Kadın veya erkek fark etmeksizin doğru öpüşme tekniğine dayalı bilgiler edinmek için araştırmalar yapmakta. Bizlerde bunları göz önünde bulundurarak, bu konumuzda sizlere doğru bir öpüşme için nelere dikkat edeceğiniz üzerine bir içerik hazırladık. Eğer iyi ve kıvamında bir öpüşme istiyorsanız, bunun için işi asla aceleye getirmemeniz gerekiyor. Ağız bir şekilde ilerlemek yerine ufak öpücüklerle partnerinizin dudağının kenarlarına serpiştirmeler yapın. Bu hareket haliyle karşınızdakini zevkten uçuracak. Dikkatli olmanız halinde ikiniz içinde unutulmaz bir an olacağını şimdiden söyleyelim.

Doğru Öpüşme için Nelere Dikkat Etmeli?

Ağız Kokusu: Partneriniz ile öpüşmeden evvel ağız kokunuzu kontrol altına almanız gerekiyor. Bunun en hızlı yolu naneli veya şekerli bir sakız yardımıyla giderebilirsiniz. Eğer imkanınız yok ve evdeyseniz dişlerinizi fırçalamanız da yeterli olacaktır.

Ağız Şekli: Partneriniz ile ilk defa öpüşeceğiniz vakit ağzınızın kapalı olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. En az 2 dakika olmak üzere bunu dikkate alarak ağırdan hareket edin ve aceleye getirip ağzınızı açarak öpüşmeyin.

Fransız Öpücüğü: Hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere ağzınızı açarak öpüşmek kötü bir durum ortaya çıkarabilir. Dudaklarınızı ağırdan işleyerek hafifçe aralayıp ateşli öpücükler kondurmanız partnerinizi olabildiğince zevke getirecektir. Öpüşürken dilinizi hafifçe dudak aralarına değdirip, kendisinin de buna karşılık vererek dilinizin ucuna dilini değdirmesini sağlayabilirsiniz.

Dişler: Fransız öpücüğü tarzında bir yaklaşımda bulunacaksanız eğer dişlerinize olabildiğince dikkat etmelisiniz. Fransız öpücüğünde dişler daha çok arka planda kalarak dudaklar ön planda tutulur.

Göz Teması: İnsanlar genellikle öpüşürken gözlerini kapatır, nedendir bilinmez ama her insanda olan bir etki durumunu göstermektedir. Farkında olmadan kapanan gözleriniz ile bu anı yaşatabileceğinizi elbette ki gözler kapalıyken dahi verebilirsiniz. Fakat gözleriniz açıkken öpüştüğünüz zaman ve göz göze gelmeniz halinde çok daha farklı bir boyuta geçiş yapabilirsiniz. Bunu mutlaka denemeniz de fayda var.

Beden Dili: Bedenlerin artık bir birine yaklaştığı durumlarda mesafeler azalıyor ve hafif nefes alışverişlerine ait seslerin duyulması ortamı sıcak bir havaya dönüştürebiliyor. Öpüşme anında bu durum heyecanlı bir hale gelecektir.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

erkeklerin kadınlardan duymak istediği sözler

Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler

Bir önceki konumuzda Kadınların Erkeklerden Duymak İstediği Sözler‘den bahs etmiştik şimdi ise Erkeklerin Kadınlardan Duymak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz