istanbul escort
Home / Eğlence / Gezi

Gezi

Bodrumda Gezilecek Yerler

Bodrum Türkiye’deki en geniş turist karşılayan yerlerinden biridir. Çok fazla gezilecek yeri olan Bodrum çok fazla ziyaretçi almaktadır.

Devamını Oku

Kapadokya Da Yapılacak Şeyler

Kapadokya bütün Dünya ya peri bacaları ile duyulmuş bir yerimizdir. Coğrafi bakımdan ise birden fazla güzelliklere sahip bir yerdir. Bu yüzdem Kapadokya ya gezmek için yıllarca çok insan gelir ve hepsinin genel izlenimi ise çok mutlu ve keyifli bir gezi yaptıklarıdır.

Devamını Oku

Adana’da Kebap Yenilecek 10 Yer

Adana'da en iyi kebap nerede yenir, Adana denildiğinde akıllara ilk olarak kebap gelmektedir. Kebap herkes tarafından büyük bir ilgi görmektedir

Devamını Oku

Kuşadası’n da Gezilecek Yerler?

Kuşadası Aydının a bağlı bir tatil beldesi olarak bilinmektedir. Kuşadası doğal güzellikleri, tarihi yerler ve deniz bakımından büyük öneme sahiptir.

Devamını Oku

Adana’da Kebap Nerede Yenir Terihçesi

Adana ülkemizin en güzel şehirler arasına girmeyi başarmıştır. Halkı ile doğal güzellikleri ile yemekleri ile oldukça ilgi çeken görülmesi gereken yerler arasındadır.

Devamını Oku
© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz