Home / Kişisel Bakım / Makyaj / En İyi Fondöten Markaları

En İyi Fondöten Markaları


En İyi Fondöten Markaları

En iyi fondöten markaları, fondöten dış görünüşüne önem veren bay ve bayanların daha sağlıklı ve kusursuz bir cilde sahip olmak için kullandığı bir kozmetik ürünüdür. Fondöten sayesinde insanlar çitlerinde olan kusurları rahatlıkla kapatabilir ve daha genç bir görünüm elde edebilirler. Fondötenler insanların cildi farklılık gösterdiği için farklı içeriklerde üretilmektedir. Her cilt tipi için fondöten bulunmaktadır. Bu yüzden fondöten kullanan kişiler kendi cilt tonuna uygun fondöten seçmelidirler.

Aralık 2017 tarihli en iyi fondöten markaları serimizi kullanıcı deneyimlerine ve en çok tercih edilen markalara göre listeleyerek oluştur.

En İyi Fondöten Markaları Listemiz;

Chanel Vitalumiere Aqua SPF 15: Fondötende hafif içerik ve yüksek kapatıcılık özelliği arayan kişiler için bu fondöten tam aradıkları gibi bir fondötendir. Makyaj artistlerinin severek kullandığı fondötenlerin başında Chanel Vitalumiere Aqua SPF 15 gelmektedir. Bu fondöten cilde sünger, fırça ya da parmak uçları yardımıyla kolayca sürülebilmektedir.

Bobbi Brown Moisture Rich Fondöten: Bu fondöten normal ve kuru cilt tipine sahip olan kişiler için üretilmiştir. Robbi Brown fondöten cildi güneşin zararlı ışınlarından koruma ve cildi besleyerek nemlendirme özelliğine sahiptir.

Mac Studio Fix Fluid Fondöten: Etkili kapatıcı özelliği ile bu fondöten makyajınızın daha doğal ve sade görünmesini sağlamaktadır. Bu fondötenin içeriğinde bulunan pudra ile yağlı bir cilde sahip olan kişilerin cildindeki fazla yağı emerek makyajlarının sabit durmasını sağlamaktadır. Yağlı cilt tipine sahip kişilerin kullanması önerilen bu fondöten ciltte parlama yapmamaktadır.

Clinique Fondöten: Kişilerin cilt tonunu eşitler ve cildi nüfuz eden zararlı güneş ışınlarına karşı korur.  Bu fondöten ile koyu lekeleri de kolayca gizleyebilirsiniz. 4-6 haftalık düzenli kullanımda fondötenin içeriğindeki faydalı pigmentler sayesinde lekelerin iyileştiğini fark edebilirsiniz.

Lancome Fondöten: En çok satan fondöten markaları arasında yer almaktadır. Cilde yağlılık hissi vermez ve nemlendirir. Fondöteni kolayca yüzünüze sürebilirsiniz. Ayrıca bu fondöten cildi güneş ışınlarına karşı korur.

Kryolan Supracolor Fondöten: Fondötenin krem, sıvı ve katı halleri bulunmaktadır. Kapatıcılığı oldukça yüksektir. Genelde yağlı cilt tipine sahip olan kişiler için tercih edilmektedir.

Loreal Fondöten: bayanların uygun fiyatından dolayı en çok tercih ettiği fondötenlerden birisidir. Cilt tonunuzu eşitleyerek pürüzsüz ve kusursuz ten görünümüne sahip olabilirsiniz.

Giorgio Armani Maestro Fondöten: Doğal bir ten görünümüne sahip olmak bu fondöten ile mümkün olmaktadır. Dünyanın en ince yapılı fondöteni sayılmaktadır. Fondötenin içeriğinde uçucu yağlar cildi nemlendirir. Bu nemlendirme ciltte yağlanmaya neden olmamaktadır. Çok az sürülse dahi oldukça iyi etkiler yaratmaktadır.

 

Bir sonraki listemiz Haziran 2018 tarihinde yayınlanacaktır. Sizlerde yorumlarda tecrübelerinizi belirtip bir sonraki serimize katkıda bulunabilirsiniz.

 

 


Check Also

Yılbaşı Gecesi Makyaj Önerileri

Yılbaşı gecesi makyaj önerileri, yılbaşı gecesi dışarı çıkarken nasıl bir makyaj yapacağınıza henüz karar vermediniz mi? Yılbaşı gecesinde farkınızı ortaya koyacak vamp bir makyaja ne dersiniz? Vamp bir makyaj yapmak için her zaman kostümlü partilere ihtiyaç yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz