Home / Genel / Erimeyen Yağlarınızdan Liposakşın İle Kurtulun

Erimeyen Yağlarınızdan Liposakşın İle Kurtulun

Erimeyen Yağlarınızdan Liposakşın İle Kurtulun

Erimeyen yağlarınızdan liposakşın ile kurtulun, günümüzde bay ve bayanlar arasında sağlıklı bir görünüme sahip olmak herkesin istediği bir durum olmaktadır. Kişiler yoğun spor antrenmanları ile vücutlarında bulunan fazla yağlardan kurtulmak ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak istemektedirler. Fakat bazen gerekli egzersizler yapılmasına rağmen kişiler fazla yağlarından kurtulamamaktadırlar. Tıp her geçen gün büyük bir hızla gelişmektedir ve bunun sonucunda ise kişiler vücutlarında hoşlarına gitmeyen yerleri kolaylıkla yeniden yapılandırabilmektedirler. Yaptıkları spor antrenmanlarına rağmen yağlarından kurtulamayan kişilerin ise imdadına liposakşın yöntemi gelmektedir. Liposakşın yöntemi ile birlikte kişiler kolaylıkla fazla yağlarından kurtulabilmektedirler. Liposakşın yöntemi ile birlikte kişiler kolaylıkla istemedikleri yerlerinde oluşan fazla yağları aldırabilmektedirler.

İnsanlarda fazla yağlar ise genellikle basen, bel yanları, bacaklar, göbek ve çene altı gibi bölgelerde oluşmaktadır. Bu bölgelerde biriken yağlar ise liposakşın yöntemi ile yani cerrahi bir operasyonla alınmaktadır. Liposakşın kesinlikle kilo verme yöntemi olmamakla beraber, bölgesel incelmeye yardımcı olan bir yöntemdir. Kişiler liposakşın yöntemi ile birlikte vücutlarını biçimlendirmektedirler. Liposakşın yöntemi ile birlikte bay ve bayanların zayıflamalarına değil bir türlü kurtulamadıkları yağların gitmesini sağlamaktadır. Vücudun orantılı bir şekilde olmasını sağlamaktadır.

Liposakşın yöntemi ise sağlık problemi olmayan, hamile olmayan veya emzirmeyen bayanlar için kolaylıkla uygulanmaktadır. Liposakşın yönteminde ise yaş belirli bir etmen olmamaktadır. Liposakşın yöntemi ise kalp veya akciğer problemi olmayan, şeker hastası olmayan bireylere uygulanmaktadır.

Liposakşın yöntemi ise lokal anestezi altında uygulanmaktadır. Klasik ve lazer yöntemleri ile uygulanmaktadır. Klasik liposakşın yöntemi ile yağ alınacak bölgeye minik kesikler açılmaktadır. Çeşitli yöntemler ile birlikte yağlar eritilmektedir. Parçalanan ve eriyen yağlar ise vakumlama yöntemi ile alınmaktadır. Lazerli liposakşın yöntemi ile lazer ile yağlar eritilmektedir.  Eriyen ve parçalanan yağlar ise vakumlama yöntemi ile birlikte alınmaktadır. En gelişmiş liposakşın yöntemi ise lazer yöntemidir.

Liposakşın yöntemi ile fazla yağlarından kurtulan kişiler çok çabuk iyileşmektedirler. İyileşme süreci ise iki hafta gibi bir sürede tamamlanmaktadır.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Mutlu Bir Kadın Olmanın 10 yolu

Mutlu bir kadın olmanın 10 yolunu mutluluğunuz için paylaşıyoruz. Bu yazı mutluluğa giden yoldaki yol haritanız olabilir. Mutlu olmak için nelerden kaçınıp neleri yapmanız gerektiğini bu yazımızı okuduktan sonra daha iyi anlayacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz