Home / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur

Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur

Biz kadınlar, hariç görünüşümüze yoğun şekilde itina gösteriyoruz. Fazladan aldığımız 3-5 kiloyu, çıkan göbeğimizi, gıdığımızı, saçımızdaki beyazları kendimize dert etmeden duramıyoruz! Peki, baylar bunlar hakkında ne düşünüyor? işte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 6 kusur!

1) Ayva Göbek!

Evet biz her ne kadar dümdüz bir karna sahip olmanın hayalleriyle yanıp tutuşsak da; bazı baylar hafif göbekli kadınları düzgün karınlılara nazaran daha çekici buluyor!

2) Kemikli Burun!
Burun insan suratındaki en önemli öge! Burnunuzun yapısı suratınıza karakteristik bir özellik katacaktır! Bu nebati manzara, baylar sebebi ile; estetikli yapay burunlardan daha cazibeli bulunuyor!

3) Kısa boy!
Tamam, uzun bacak pek çok aşırı erkeğin “hayır” diyemeyeceği bir özellik olabilmektedir. ama ilişkinin uzunluğuyla, bacak uzunluğu ters orantıda olabiliyor çoğu süre! Minyon kızlar onlara daha şirin geliyor! Bunu dert etmeyin!

4) Çiller!
çillerinizden kurtulmaya çalışmaktan ve onları kapatıcıya boğmaktan vazgeçin! erkekler çilli kadınlara bayılıyor! Onlarla barışın!

5) Sıfır beden sorunsalı!
Bu takıntıya bir son vermeniz mümkün mü? Onlar, sarıldıklarında sizi hissetmek istiyorlar! Kollarını boşluğa dolamak değil!

6) Küçük Göğüs!
eğer size gerçekten aşıkşa göğüs boyutlarınızla çok fazla da ilgilenmeyecektir. Sevişme sırasında aşk varsa; göğüsleriniz küçük olsa da, haz eşitlenir!

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

erkeklerin kadınlardan duymak istediği sözler

Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler

Bir önceki konumuzda Kadınların Erkeklerden Duymak İstediği Sözler‘den bahs etmiştik şimdi ise Erkeklerin Kadınlardan Duymak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz