Ana Sayfa / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur

Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur

Biz kadınlar, hariç görünüşümüze yoğun şekilde itina gösteriyoruz. Fazladan aldığımız 3-5 kiloyu, çıkan göbeğimizi, gıdığımızı, saçımızdaki beyazları kendimize dert etmeden duramıyoruz! Peki, baylar bunlar hakkında ne düşünüyor? işte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 6 kusur!

1) Ayva Göbek!

Evet biz her ne kadar dümdüz bir karna sahip olmanın hayalleriyle yanıp tutuşsak da; bazı baylar hafif göbekli kadınları düzgün karınlılara nazaran daha çekici buluyor!

2) Kemikli Burun!
Burun insan suratındaki en önemli öge! Burnunuzun yapısı suratınıza karakteristik bir özellik katacaktır! Bu nebati manzara, baylar sebebi ile; estetikli yapay burunlardan daha cazibeli bulunuyor!

3) Kısa boy!
Tamam, uzun bacak pek çok aşırı erkeğin “hayır” diyemeyeceği bir özellik olabilmektedir. ama ilişkinin uzunluğuyla, bacak uzunluğu ters orantıda olabiliyor çoğu süre! Minyon kızlar onlara daha şirin geliyor! Bunu dert etmeyin!

4) Çiller!
çillerinizden kurtulmaya çalışmaktan ve onları kapatıcıya boğmaktan vazgeçin! erkekler çilli kadınlara bayılıyor! Onlarla barışın!

5) Sıfır beden sorunsalı!
Bu takıntıya bir son vermeniz mümkün mü? Onlar, sarıldıklarında sizi hissetmek istiyorlar! Kollarını boşluğa dolamak değil!

6) Küçük Göğüs!
eğer size gerçekten aşıkşa göğüs boyutlarınızla çok fazla da ilgilenmeyecektir. Sevişme sırasında aşk varsa; göğüsleriniz küçük olsa da, haz eşitlenir!


İlginizi Çekebilir

kadınların erkeklerden duymak istediği sözler

Kadınların Erkeklerden Duymak İstediği Sözler

İkili ilişkilerde her bireyin karşı cinslerine onları iyi hissettirecek, bağlarını güçlendirecek ve mutlu olabilecekleri durumlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir