istanbul escort
Home / Moda / Geçmiş Döneme Damga Vurmuş Moda Trendleri
geçmiş dönem moda trendleri

Geçmiş Döneme Damga Vurmuş Moda Trendleri

Geçmiş Döneme Damga Vurmuş Moda Trendleri

Geçmiş dönem moda trendleri ; moda için geçmiş çokta karanlık bir dönem değildi hatta oldukça renkli ve çeşitliydi. Kızlar için çok katlı etek modası onlardan sadece biriydi.

 

En az 3 beden büyük eşofman modası neredeyse tam 20 yıl sürdü diyebiliriz bu biraz karanlık dönem modası gibiydi ancak olsun. Ancak çocuklar için yanar dönerli spor ayakkabılar bu karanlık dönemi biraz aydınlatıyordu.

 

Şimdi bile popüler olan şeffaf sütyen askıları yine geçmişe damga vurmuştu. Kelebek tokalar kızlar için bir trendi ancak ne kadar hızlı popüler olduysa o kadar da çabuk ortadan kayboldu. Kısa kollu t-shirt altına giyilmiş uzun kollu t-shirt furyasıda oldukça popüler bir moda akımıydı.

tost basılmış saç modası

Saç modası kızlar için çok çeşitli akımlar ortaya çıkardı. Saçları zigzag şekilde ayırmak ya da tosta basılmış saçlar ve saçları toplayıp önden iki telli sonladırmak bunların bazıları. Saçları kıvararak burgu makarna şekli vermekte vardı.

balık etek modası

Balık etek modasına çok katlı etek modası gibi popüler olan bir trend arasında kendine yer bulmuştu. Birde neon etekler vardı, cıvıl cıvıl kızların tercihiydi genelde ve tayt üzerinde tercih edilirdi.Hatta bir ara bu kombinleme hazır şekilde satılmaya başlanmıştı üstü neon etek altı tayt tek parça olarak.

kot modası

Kot modası bugunküne çok yakın gibi değildi aslında renk tonları konusunda günümüzden biraz uzaktaydı ancak belirli bir dönemden beri kot her zaman modanın baş tacı olmuştu. Çok yakın bir döneme kadarda kızlar için beden olarak büyük kot ceketler oldukça popülerdi hatta bu esintiyi hala görebiliyoruz.

 

Nike bileklikler yine kısada olsa aksesuar konusunda bir trend olmuştu. Yine halka küpelerde nike bilekliklere karşı kızlardan erkeklere verilmiş güzel bir cevap niteliğindeydi.

 

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz