istanbul escort
Home / Diğer Bilgiler / Hangi marka oje almalıyım ?

Hangi marka oje almalıyım ?

Biz kadınlar, tırnaklarımızın her süre en güzel görünüme sahip olmasını istediğimizden dolayı rengarenk bir oje stoğuna sahip olduğumuz ortada. fakat maalesef aldığımız pek çok aşırı oje insan sağlığı için büyük tehditler içeriyor ve bu tehditlerden korunmanın tek yolu güvenli bulunduğu isimlendirilen markaların ürünlerini kullanmak.

Zira kimyasallar kullanılarak üretilen ojelerin pek çoğunda en ucuz maddeler tercih ediliyor ve bu maddeler özellikle gebe bayanların sağlığını tehdit ediyor. Hangi oje markası daha iyi sorusunun cevabını sizler için pek çok fazla kaynaktan araştırdık ve kısa bir derleme sunmaya karar verdik.
Dilerseniz öncelikle aşağıdaki markaları kısaca bir listeleyelim ve neden bu markaların tercih edilmesi gerektiğine kısaca bir göz atalım.

  1. Essie
  2. Butter London
  3. O.P.ı
  4. Zoya
  5. Wet n Wild
  6. China Glaze
  7. Sally Hansen
  8. Pastel

Yukarıdaki bu oje markalarının hiç birinde sağlığa zararlı kimyasallar yer almıyor ve bu nedenle gönül ferahlığı ile kullanmanız olası. fakat fiyatlar da oldukça geniş bir skalada. Bazı markaların ürünleri 40 liraları bulabiliyor lakin bazı markalarınki 2-3 liralara kadar inebiliyor. temel şekilde 1 liralık ojeler yerine en azından 2-3 liralık düz biçimde bir oje alırsanız, sadece sağlığınız için değil aynı zamanda manzara için de en güzel seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Kalitesiz oje ve kaliteli oje ayrımını yapmak da gerçekte oldukça pratik. Ojeyi açtığınızda burnunuza gelen koku çok fazla keskinse ve hemen genzinizi yakıyorsa, o ojenin pek de sıhhatli olduğunu söyleyemeyiz. lakin en azından sorunsuz rahat koklayabiliyor, tırnağınızdan derhal çıkmadığına tanık oluyorsanız o ojeleri kullanmaya devam edebilirsiniz. artık burada iş biraz da kendi tercih ve çabanıza kalıyor.

Kalitesiz ojelerde bulunan temel 3 zararlı madde mevcut. Bunlar fitalat, toluren ve formaldehit şekilde karşımıza çıkıyor. Hem hormonal şekilde zararlı olmaları hem de kanser ihtimalini arttırabilmeleri sebebiyle bu malzemeleri yalnızca ojede değil, başka kozmetik makyaj malzemelerinde de araştırmaktan çekinmemelisiniz. Zira aynı malzemeler çok fazla türlü makyaj ürünleri arasında kullanılabiliyorlar.
Oje seçimlerinizi yaparken sırf fiziksel mağazalara değil, online mağazalara da bakarak daha uygu

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Mutfaktaki Mikrop Yuvaları

MUTFAĞINIZDA MUTLAKA TEMİZLEMENİZ GEREKEN 10 ALAN - Mutfağınızda temizlemediğiniz takdirde mikropların yayılmasına neden olabilecek 10 alan... .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz