Home / Aşk ve İlişkiler / İlişkiyi Bitiren Sürpriz Nedenler

İlişkiyi Bitiren Sürpriz Nedenler

İlişkiyi Bitiren Sürpriz Nedenler

İlişkiler bazen istenildiği gibi gitmiyor olabilir ve hatta bu durumun ya karşı ya da kendinizden kaynaklı olduğunu düşünebilirsiniz. Eşiniz ile olan bağınız, sevginiz, dürüstlüğünüz, seks hayatınız, bakış açınız ve daha birçok durum size bu ilişkinin sonsuza kadar gidebileceği düşüncesini verebilir. Fakat tüm bunlar yolunda giderken ileride birbirinizden ayrılık sebebiniz bunlardan biri olabilir. İşte bizlerde bunları göz önünde bulundurarak tüm bunlara cevaben hazırladığımız bu içerikte sizlere ilişkilerin sona erebileceği sürpriz nedenler üzerine bilgiler aktaracağız.

İlişkiyi Bitiren Sürpriz Nedenler

Aşırı Bağlılık: Elbette ki ilişkilerde çiftlerin birbirine bağlı olması uzun sürebilecek birliktelik içim çok önemli bir durum. Fakat bu bağlılık tek taraflı olarak bir diğerinden daha yüksek ve git gide artıyorsa ilişkiniz için tehlike çanları çalabilir. Sürekli onunla vakit geçirmek, o olmadan yemek yememek, o olmadan oluşan her şeyden korkmak ve daha birçok şey sizin ona karşı fazladan bağlılığınızı gösterir. Bu durumdan ötürü partneriniz bu tür durumlardan ötürü bunalıp ilişkiyi bitirme yönünde bir karar verebilir.

Harika Bir Seks Hayatı: Hiç düşünmüş müydünüz, harika giden bir cinsel birlikteliğinizin ilişkinizi bitireceğini? İyi bir cinsellik hayatı elbette ki sağlıklı bir ilişkinin de temel yapılarından biri, fakat birtakım sorunların kapatılmasında da oldukça etkili olmaktadır. En ufak bir hata veya sorundan ötürü küsmeniz ve barışmak için sekse başvurmanız size olabildiğince ileriki yaşamlarınız için sorun teşkil edebilir. Bu tür durumlar ilişkilerin bitmesine sebep olabiliyor.

Birbirinizle Uyumlu Olmanız: Belirti başlıklarımız bu konuya ne kadar saçma geliyor öyle değil mi? Fakat partneriniz ile birbirinize olan uyumunuz maalesef size ayrılığın yolunu gösterebilir. Birçok kişi uyumlu birer çift olduklarından ötürü ilişkilerinin iyi gideceğini düşünmelerini sağlıyor. Örneğin kendinizde görmeye tahammül etmediğiniz alışkanlıkların partneriniz olduğunu görünce ve bu durum tekrarlanınca tartışmalar ve akabinde ayrılık oluşabilmektedir.

Fedakarlıklar: Partnerinizi elbette ki çok sevebilirsiniz, fakat sevdiğiniz kişinin sırf mutlu olabilmesi için bir takım karakterinize uymayan fedakarlıklar yapmanız partnerinizi alışkanlık haline düşürebilir. Bunun aksi olarak partneriniz sürekli yapılan bu fedakarlıkları görmezden gelebilir ya da fark etmemeye başlayabilir. Bunun sonunda bu şekilde bir izlenimle karşı karşıya kaldığınız da tartışmalar ve sonunda ayrılıklar da olabilmektedir.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz