istanbul escort
Home / Genel / Kadınlar Karşısındaki Kadının İlk Neresine Bakar?

Kadınlar Karşısındaki Kadının İlk Neresine Bakar?

Kadınlar Karşısındaki Kadının İlk Neresine Bakar?

Kadınların neredeyse hepsi az da olsa kıskançtır bunu herkesin kabul ettiğini varsayıyoruz ve kadınların birbirlerini ilk gördü andan itibaren bazı fikirler geliştirdiğinide biliyoruz.

Karşıdan gelen bir kadın olduğunda bayanlar ne yapıyor?

Yabancı anket firmasının düzenlemiş olduğu araştırmaya 18 ile 45 yaş aralığında 2000 kadın dahil olmuştur. 2000 kişinin ortalaması alınarak sonuçlanan bu araştırmayı inceleyelim.

Karşıdan gelen kadın hakkında ilk izlenimler neler?

Karşısından gelen diğer bayanın ilk olarak fiziki yapısını fark edip kilo dikkate alınıyor ve hemen arkasından kendi vücudunu onunki ile kıyaslaması 30 saniye içerisinde gerçekleşmiş oluyor.

Gelen bayanın daha iyi bir fiziği varsa üzerindeki kıyafetler incelenmeye başlanıyor. Bununlada sınırlı kalmıyor modaya ilgiliyse inceleyen kadın anında şık mı yoksa rüküş mü olduğuna karar verip farklı kombinasyonlar türetebiliyor onun için.

Tüm bu aşamaları geçtikten sonra üst tarafa çıkıyor. Saçları odak noktası olmaktan kaçmıyor özellikle saç rengi çok önemli. Ana rengini ise sadece 10 saniyede çözümleyebilirken yakışıp yakışmadığına karar veriyor.

Şayet yanında hoşuna giden bir erkek olursa onuda incelemeye alabilir bayan. İlk tespitlerde bulunabilmesi için kadınlara nazaran daha uzun sürmektedir. Tabii bu süre yanındaki kız arkadaşına bağlıdır ne kadar süre yakalanmazsa o kadar uzayacaktır. Özellikle çok yakıştırdığı çiftler için direkt ellere göz atılarak yüzük var mı yok mu öğrenmek isterler.

Araştırma sonucuna göre %98’lik bir kısım bu araştırmada yakın sonuçlar almıştır. Özellikle kadınların yanında erkek varsa daha da bir ilgisini çekmektedir bayanların.

Ayrıca şu da bu araştırma sonucunda kayda geçen ilginç bir bilgi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer bir kadın karşısından gelen kadında farket ettiği ayakkabı onda farklı duygular yaratırken, eğer pahalı bir ayakkabı modeli ya da markası sezdiyse direkt olarak sinir bozukluğu olarak tepki göstermektedir.

Kadınların bu durumlara erkeklere nazaran çok daha farklı olduğunu, erkeklerin aklına gelemeyecek şeyleri düşenebileceğini bu araştırma ile bir kez daha kanıtlamış oluyor. Erkekler için böyle bir araştırma yapılmış olsaydı sanırım 2-3 cümle ile bu araştırma bitecekti.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

En Kolay Saç Uzatma Yöntemleri

İçindekilerEn Kolay Saç Uzatma YöntemleriEvde En Kolay Saç Uzatma Yöntemleri Kürün Hazırlanışı ve Uygulaması: Tarçınla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz