istanbul escort
Home / Sağlıklı Yaşam / Diyet / Kilo kaybı sonrası sarkan deri sorunları

Kilo kaybı sonrası sarkan deri sorunları

Kilo vermeye çalışan insanların zayıfladıktan sonra en çok düşündükleri şey, sarkan deriler ile nasıl başa çıkacaklarını bilmemeleridir. Bu yüzden hedefledikleri kiloya gelseler bile istedikleri kıyafetleri rahat bir şekilde giyemiyorlar.

Sarkan deri sorununa çözümler nelerdir

İnternette yapılan hızlı bir araştırma, sarkan derinin kaldırılmasına yardımcı olan birçok tıbbi cerrahi prosedür olduğunu ortaya koydu. Ancak, bıçak altına girmek istemeyen biri için, ağırlık çalışması çok yardımcı olur.Bu gevşek cildin uzun süre kalmasına izin verilirse, bir yerden sonra egzersizle küçülme özelliğini kaybeder.
Cildi sabitlemenin başka bir yolu da sıkılaştırıcı krem ​​kullanmayı düşünmektir. Ancak, sonuçların uzun ömürlü olmayabileceğini unutmayın.Cildinizin kollajeni etkileyebilecek radikal hasar görmesini önleyen retinoid içeren bir ürüne bakabilirsiniz. Bazen kollajen bile cildinizin genç ve beslenmiş görünmesine yardımcı olabilir, bu nedenle iyi bir krem alıp kullanmak çoğu zaman iyidir. Kollajenin çalışma şekli, cildinizdeki dokulara, cildin esnekliğini sağlamak ve cildin gevşemesini önlemek için yardımcı olmaktır.
Gevşek bir cilde masaj yapmanın, onu sıkılaştırdığını iddia eden çalışmalar olduğunu bilmek sizi şaşırtır – hatta cilt fırçaları bölgedeki kan akışını arttırmaya yardımcı olur.
Cerrahi işlemle birlikte, vücut şekillendirme sertifikalı bir plastik cerrah tarafından gerçekleştirilen bir seçenektir. Bu prosedürlerin bazıları, karnın üzerindeyse daha büyük insizyon veya kol kaldırma için daha küçük bir insizyon gerektirir. Farklı prosedürlerin farklı iyileşme süresi vardır. Ancak cildin kalça ve uyluk etrafındaki sıkılaştırılmasını ve bel kısmının iyileşmesini gerektiren daha düşük bir vücut kaldırması. Ancak ortalama olarak daha büyük kesikler için iyileşmek 7-9 hafta alır. Ayrıca, çoğu kez doktorlar birden fazla vücut parçası üzerinde ameliyat yapmazlar, bu nedenle cildi düzeltmek için birden fazla ameliyat gerekebilir.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Aşırı yeme alışkanlığınız ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir

İçindekilerYeme Bozukluğu ile ilgili çalışmaYeme Bozukluğunun Zararları Yeme bozukluğunun yaşam tarzı tercihi olduğu yaygın bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz