istanbul escort
Home / Sağlıklı Yaşam / Diyet / Kilo kaybı: Spor salonuna gitmek için kendinizi motive etmenin 5 yolu

Kilo kaybı: Spor salonuna gitmek için kendinizi motive etmenin 5 yolu

Her gün  spor salonuna gitmeyi planlıyor  ama asla gitmiyor musun? Eğer cevabıno evet ise, yalnız değilsiniz.
Yataktan çıkamayacak kadar halsizseniz ve spor salonunda egzersiz yapmak sizin için bir görev gibi görünüyorsa, bu düşüncelerden nasıl kurtulabilirsiniz?
İşte size zamanında kalkmanıza ve sabah rutininizi takip etmenize yardımcı olacak beş basit adım:

1. Zamanında uyuyun

Geç uyuma alışkanlığı değiştirmeniz gerekir. Kilo vermek istiyorsanız spor salonuna gitmelisiniz. Sabahları spor salonuna gitmek için zamanında kalkmanız gerekir.Sekiz saatlik uykunuzu tamamladığınızda, ertesi gün yorgun, tembel ya da huzursuz hissederek uyanmazsınız. Bu yüzden ertesi sabah erken kalkabilmeniz için her gün zamanında uyumayı rutin hale getirin.

2. Bir spor salonu arkadaşı bulun

Yapmaktan zevk aldığınız bir spor rutinine bağlı kalmak kolaydır. Düzenli olarak spor salonuna gitmenin en kolay yollarından biri kendinize bir arkadaş bulmaktır. Bir spor salonu arkadaşı bulmak nihai kurtarma olabilir. Arkadaşlarınızı sizinle birlikte spor salonuna katılmaya ikna edin ya da spor salonunuzda zaten çalışan birisiyle arkadaş olun.

3. Yakınlarda bir spor salonu bulun

Spor salonuna gitme planımızın çoğu başarısız oluyor, çünkü orası çok uzakta. Spor salonunuz yakındaysa, düzenli çalışmanızla birlikte yönetmek o kadar korkunç olmayacaktır. Spor salonunuz yakındaysa, biraz zaman kazanacaksınız.

4. Güçlü olunuz

Yorulduğunuz günlerde kilo vermenin sizin için ne kadar önemli olduğu konusunda karar vermeniz, bu tembellikten kurtulmanıza yardımcı olabilir.

5. Sabırlı olmanız gerekir

Bir gecede kilo almadınız, bu yüzden hemen vermeyi beklememelisiniz. Her gün spor salonuna gittikten sonra bile sonuçları görmüyorsanız delirebilirsiniz. Endişelenme, hayattaki bütün güzel şeyler zaman alır. Görünür kilo kaybı sonuçlarını görmek  için en az iki-üç ay beklemeniz gerekir .

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Aşırı yeme alışkanlığınız ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir

İçindekilerYeme Bozukluğu ile ilgili çalışmaYeme Bozukluğunun Zararları Yeme bozukluğunun yaşam tarzı tercihi olduğu yaygın bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz