istanbul escort
Home / Sağlıklı Yaşam / Diyet / Kilo Verdiren İçecekler

Kilo Verdiren İçecekler

Kilo verdiren içecekler ile kilo vermek size zor geliyor olabilir, ancak hayatınızı sonsuza dek değiştirecek türden bir deneyim olabilir. Kilo vermeye çalışıyorsanız, meyveler, sebzeler, tam tahıllar ve az yağlı proteinle dolu dengeli beslenme çok önemlidir. Ayrıca, yediğiniz yiyeceklerin tadını çıkarmanız ve içtiğinizin demlenmesi de önemlidir. İçtiğin şey önemli. Sağlıklı beslenmeye başlamadan önce, soda ve şekerli içecek alımınızı tamamen kesmeniz gerekir. Bunun yerine, taze meyve içecekleri, tatlı soğuk su ve çay ile değiştirin.

1. Yeşil Çay


Yeşil çay kilo verdiren içecekler arasında yaygın olarak bir süper-içecek olarak kabul edilir. Yeşil çay Çin’den doğdu, ancak üretimi ve tüketimi yakında Asya’ya yayıldı. Bugün, yeşil çay dünya çapında bilinmektedir.
Yeşil çayın antienflamatuar ve antioksidan yararları çok büyüktür. Hepsi yeşil çayın içerdiği içindir:

  • Diyet mineralleri
  • Enzimler
  • Lipidleri
  • Amino asitleri

Bütün bunlar vücudumuza sağlıklı metabolizma ve enerji sağlıyor. Bu, yeşil çay içmenin yağ yakmanıza ve vücudunuzu detoks etmenize yardımcı olduğu anlamına gelir.

Yeşil çay da kafein içerir. Kahvenin aksine, yeşil çay sizi aynı enerji verici sonuçla birlikte hafif bir şekilde kaldırır. Bu, yeşil çayın demlenmesi gereken zamanınızın yaklaşık beş dakikasını alan büyük bir kilo verme numarasıdır. Tam kilo kaybı yararları için, bu güzel sıvı tazelemeyi içmeyi alışkanlık haline getirin, ancak her türlü yapay tatlandırıcıdan kaçının. Bunun yerine, sabah ve öğleden sonraları bal ve limonlu yeşil çay için.

2. Meyve Smoothies

Meyve smoothies zengin bir vitamin, lif, doğal şeker, antioksidan ve sağlıklı sıvı kaynağıdır. Mükemmel bir besin kaynağıdır, yağ yakan amino asitler ve yiyeceklerin bozulmasına yardımcı olan liflerdir. Smoothie ayrıca sizi sulu tutar, ve hidrat olmak herhangi bir kilo kaybı diyet planı için çok önemlidir . Meyve tatlıları, maksimum verimlilikle kullanılabilecek birçok kilo verme püf noktasıdır.

Smoothie’ler yaparken:

 • Hayal gücünüzü kullanın ve farklı içerikleri kendi eğlence tarzınızla birleştirin
 • Her zaman birden fazla organik meyve türü kullanın
 • Az yağlı süt veya soya sütü kullanın veya hiç süt kullanmayın

3.Su

Evet, su! İnanması zor, ama sadece kesinlikle mecbur oldukları zaman eşyalara neredeyse hiç dokunmayan insanlar var. Vücudunuz için içme suyu vazgeçilmezdir. Bu, herkesin bilmesi gereken, ancak bilmemesi gereken başka bir kilo verme numarasıdır. Ne kadar aktif olduğunuza bağlı olarak her gün yaklaşık 8 bardak su içmeniz gerekir. Temiz, temiz su. Meyve ve sebzeler çoğunlukla su olduğundan, içtiğiniz çayı ve yediğiniz meyve ve sebzeleri de içerir.

Su:

  • Toksinlerinizi temizler
  • Hücrelerinize besin sağlar
  • Cildinizi nemli tutar

Her öğün öncesinde ve sırasında su içtiğinizden emin olun. Su, yiyeceği parçalamanıza ve kalorileri yakmanıza yardımcı olur.

4. Greyfurt suyu

Greyfurt kilo vermek için kilo verdiren içecekler arsında yağ ve kalorileri yakan birçok enzim içerir. Metabolizmanızı daha hızlı ve daha verimli hale getirir, böylece kilo vermenizi sağlar. Greyfurt suyu elverişli ve kolay yapılır. Bu canlandırıcı ve canlandırıcı içeceği yaparken şekeri veya diğer yapay tatlandırıcıları kullanmadığınızdan emin olun. Kendinizi serin bir bardak greyfurt suyu yapmak için en iyi zaman sabah veya akşam yemeğinden 10 dakika önce.

Sonuç olarak, fazla kilo vermek iki şeyle ilgilidir: sağlıklı beslenme ve egzersiz. Bu kelimeden korkma: Diyet. Diyet yapmak, çoğu zaman aç olmanız gerektiği anlamına gelmez. Tam aksine. Diyetinizi sağlıklı bir yemek veya çay saati planı olarak düşünün. Sağlıklı beslenme, enerji ve canlılıkla dolu sağlıklı bir yaşam sağlayan sağlıklı bir metabolizmaya yol açar.

İster inanın ister inanmayın, istediğiniz kadar sağlıklı içecek ve yiyeceksiniz ve tıpkı yağ ve şekere doymuş sağlıksız yiyecekler yiyerek kazandığınız gibi, hala istenmeyen kilolarınızı kaybedeceksiniz.

Lezzetle dolu sağlıklı içecekler, sandığınızdan daha çok, bu amaca ulaşmada yardımcı olabilir. Hazırlanmaları kolaydır, onları istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman içebilirsiniz ve üstün tadı yalnızca sizi daha fazla isteyecektir.

Ayrıca Kilo vermek için 10 yiyecek ve içecek makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Aşırı yeme alışkanlığınız ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir

İçindekilerYeme Bozukluğu ile ilgili çalışmaYeme Bozukluğunun Zararları Yeme bozukluğunun yaşam tarzı tercihi olduğu yaygın bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz