Home / Sağlıklı Yaşam / Sağlık / Kilo Vermenize Yardımcı Olacak 3 Yumurta Kombinasyonu

Kilo Vermenize Yardımcı Olacak 3 Yumurta Kombinasyonu

Yumurtaların sağlıklı olduğu bilinen bir gerçek. Mineraller, vitaminler, yağlar ve proteinler bakımından zengin, her kilo verme planının zorunlu bir parçasıdır. Yumurtalar kendi içinde sağlıklı olsalar da, kilo vermenizi hızlandıran bazı eklentiler var. Burada size yumurtalarınıza ekleyebileceğiniz üç yiyeceğin listesini veriyoruz.

Yumurta + Yulaf Ezmesi

Tabağınızın bir tarafına yulaf ezmesi eklemek belinizi inceltmek için harikalar yaratabilir. Yulaf ezmesi, yiyecekleri yavaşça sindirmenize yardımcı olan ve iştahınızı bastıran ve kalori yanmasını teşvik eden sindirim asidi salınımını tetikleyen dayanıklı nişastaya sahiptir. Yumurta ile birlikte yulaf olması metabolizmanızı hızlandırır.

Yumurta + Ispanak

Yalnızca yedi kalori olan, ıspanağı diyetinize eklemek, omletinizde istenmeyen kalori içermeyen bir miktar besin eklemenize olanak tanır. Demir açısından zengin, gücü arttırır ve metabolizmayı hızlandırır. Aynı zamanda sizi daha uzun süre daha doyurucu tutarak açlığı bastırır.

Yumurta + Hindistan Cevizi Yağı

Tereyağı ve diğer yağlar lezzetli omletinize kalori eklerken, hindistan cevizi yağı metabolizmanızı yüzde beşe kadar artırarak kilo vermede yardımcı olur. 30 katılımcı üzerinde yapılan bir araştırma, bir ay boyunca her gün iki yemek kaşığı hindistan cevizi yağı içtikten sonra insanların bellerinden incelme kaydettiğini gösterdi. Böylece, bir dahaki sefere, o tereyağını atla ve omletini hindistan cevizi yağıyla pişir.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Sağlıklı Kilo Verdiren Meyveler Hangileri?

İçindekilerDiyette Meyve Salatası TüketimiDiyette Meyve Suyu TüketimiDiyette Kurutulmuş Meyve TüketimiDiyette Tropikal Meyve TüketimiDiyet Meyve İçecekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz