istanbul escort
Home / Sağlıklı Yaşam / Detoks / Kırmızı Meyveli Detoks Suyu

Kırmızı Meyveli Detoks Suyu

Kırmızı Meyveli Detoks Suyu

Hem yazın hem kışın evde çok hızlı ve kolay bir şekilde kırmızı meyveli detoks suyu hazırlayabilirsiniz. Çeşitlilik oldukça fazladır ve neredeyse tüm kırmızı meyvelerden faydalanabilirsiniz. En çok tercih edilen tariflerden bir tanesi olan kırmızı meyveli detoks suyu tarifimize isterseniz geçelim.

 

Dönemsel olarak bakalım çünkü farklı mevsimlerin meyvelerini yazarsak biraz masraflı olabilir. Yaz dönemi için çilek, böğürtlen ve yaban mersini karışımı ille birlikte detoks suyumuza biraz frambuaz katarak tam bir plaj karışımı yapmış oluruz bu şekilde zaten fit olan vücudumuzu yaz boyuncada fit tutabiliriz ve kışın spor salonlarında zaman geçirmek zorunda kalmayız. Ayrıca yine cildimiz içinde oldukça faydalıdır.

 

Kışın ise elma ve nar suyu karışımıyla yine çok çeşitli faydaları olan detoks suyumuzu yapabiliriz ve yukarıdaki tarifimize göre daha ucuz olacaktır. Yine elma ve nar karışımlı detoks suyumuz bizim fit kalmamızı sağlayacaktır. Sadece fit kalmamız için deği cildimizin gençleşmesi içinde oldukça yararlı olacaktır.

 

Kırmızı meyveler ile hazırlayacağımız detoks suları sadece bu iki tarif ile sınırlı değil oldukça çeşitli detoks suları hazırlamak mümkün. Sadece nar suyu kullanarak limon ve tarçın takviyesiyle değişik bir detoks suyu ortaya çıkarabiliriz.

 

Yine tat olarak bize limonata havası katacak çilek limon karışımı çok özel bir detoks suyu olabilir. Evet gerçektende düşününce tat olarak çilek ve limon karışımıyla özel bir detoks suyu hazırlayabilirsiniz. Kilo problemi olanlar için diyet programı içerisinde yer alabilecek hızlı bir şekilde hazırlanan yaz dönemine uygun oldukça güzel bir tarif diyebiliriz.

 

Yaz döneminde ki meyveler ile hazırlayacağımız tüm detoks sularında limon kullanabiliriz bu şekilde mevsime uygun detoks suyu elde etmiş oluruz.

Afiyet Olsun..

 

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

En Çok Önerilen Detoks Tarifleri

Detoks tarifleri ; çoğu kişi sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak ve vücudunu fit bir şekle sokmak istiyor. Detoks sularıyla bu istekler gerçeğe dönüşebiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz