Home / Sağlıklı Yaşam / Detoks / Kırmızı Sebzeli Detoks Suyu

Kırmızı Sebzeli Detoks Suyu

Kırmızı Sebzeli Detoks Suyu

Cildinizi arındırmak ve daha genç görünmek istiyorsanız kırmızı sebzelerden doluşan bu detoks tarifimiz tam size göre. Kırmızı sebzeler kırmızı meyvelere göre daha az bulunur o yüzdende tarifimizde sadece iki adet sebze ile detoks suyumuzu hazırlayacağız.

Kullanacağımız sebzeler sadece kırmızı pancar ve domates olacak, domates kış dönemi ürünü olmasa bile yine de kışın bile 5 tl altında alınabilecek bir üründür. kırmızı pancar ise sonbahar döneminden kış döneminin sonuna kadar tüm manav ve marketlerden yine oldukça uygun bir fiyatla temin edilebilir yani tarifimiz fazla masraflı olmayacak hatta Yarım kilo kırmızı pancar ve yarım kilo domates ile oldukça fazla detoks suyu yapabiliriz.

Her iki sebzeninde suyu oldukça fazladır sadece yarım litre su karışımı ile birlikte bir sürahi detoks suyu elde edebiliriz. Domateslerin sadece suyunu kullanıyoruz kırmızı pancarın suyunu çıkarmak ise domateslere göre biraz daha zahmetli olacaktır ancak robot yardımıyla size fazla zahmet vermeyecektir.

 

Detoks suyumuza isterseniz havuç suyuda ilave edebilirsiniz yine havuç suyununda cilt bakımında oldukça önemli rolü olduğu bilinmektedir. Tat bakımında belkide içtiğiniz en kötü detoks suyu olacaktır ancak fayda bakımından en yararlı detoks suyunu içeceğinizide belirtmeliyiz.

 

Kış dönemi için çeşitlilik biraz daha fazladır havuç, kırmızı pancar ve domates bulunabilir ancak yaz dönemi için sadece domates bulmak mümkün olabilir o yüzden özellikle kışın kırmızı sebzeli detoks suyunu içebilirsiniz.

 

Peki kırmızı sebzeli detoks suyumuz bize neler sağlayacak, her yaş grubundan her kişi bu tarifimizi içebilir ergenlik döneminde olanlar sivilce ile bu tarifimiz ile mücadele edebilir, yine yüzlerinde kırışıklık olan erkek ve kadınlar kırmızı sebzeli detoks suyu ile daha gergin yüz hatlarına sahip olabilir.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

En Çok Önerilen Detoks Tarifleri

Detoks tarifleri ; çoğu kişi sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak ve vücudunu fit bir şekle sokmak istiyor. Detoks sularıyla bu istekler gerçeğe dönüşebiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz