Kısmetse Olur 25 Şubat 2016 Özeti
Home / Eğlence / Televizyon / Kısmetse Olur / Kısmetse Olur 25 Şubat 2016 Özeti
Kısmetse Olur 25 Şubat 2016 Özeti
Kısmetse Olur 25 Şubat 2016 Özeti

Kısmetse Olur 25 Şubat 2016 Özeti

Kısmetse Olur’un 25 Şubat‘ta yayınlanan 108. bölümünde neler yaşandı? Her anı heyecanlı dolu izdivaç evinde bugün yine yeni gelişmeler yaşandı. Kısmetse Olur evinde yeni aşklar mı başlıyor? Acaba yeni ayrılıklar mı olacak?

Kısmetse Olur‘da bugün de gergin anlar yaşandı. Nur ve Semih önceki bölümde ayrılmıştılar. Semih’in Nur’a sevgililer gününde almış olduğu tek taş yüzük çiftin aralarında büyük bir krize yol açmıştı. Semihin almış olduğu yüzüğü Nur’a ‘Al Tak İşte!’ demesi büyük bir soğukluğa neden olmuştu.

Nur’un annesi ise Nur’dan yüzüğü alıp Semih’e geri götürdü. Semih Nur’un annesinin bu davranışını hazmedemeyip Semih’in Nur ile olan ilişkisini bitirdi.

Semih Melis’i red ederek Melisin kalbini oldukça kırdı.

Melis göz yaşlarına hakim olamadı.

Kısmetse Olur Melis Semih İçin Mi Ağladı
Kısmetse Olur Melis Semih İçin Mi Ağladı


Semih ile Nur’un ayrılığını fırsat bilen Melis her fırsatı değerlendirerek Semih’e yakınlaştı ve amacına ulaştı. Semih ile Nur’un ayrılığı en çok Melis’in işine yaradı.

Programın bugünkü bölümünde ise Nur’un semihten ayrılmasıyla Melis’in Semih’e olan yakın davranışları gözlerden kaçmadı. Melis Semih’e kahvaltı hazırladı ve erkekler evine giden Nur bunu görünce küplere binerek tepkisini gösterdi. Melis’in sinsi planlarını anlayan Semih Melis’e karşı bir şey hissetmediğini açıkladı.

Cansel ile Eser arasındaki ilişkide yeni gelişlimeler yaşanıyor.

Cansel eserin dövmeleri yüzünden zor günler geçirmiş ve hatta ayrılığın eşiğine kadar gelinmişti. Daha sonra araları düzelerek barışmıştılar. Fakat bu bölümde yaşanılan ilişkinin yönüne değiştirecek gelişmeler olacak gibi. Cansel aşkının Eser’i aielesinin Cansel hakkında olumlu düşünmediğini açıklayarak Cansel’in bir çok hareketlerinden hoşlanmadıklarını dile getirdiler.

Ayça’ya Batuhan’ın ailesinden onay geldi! Bugün Kısmetse Olur’a yeni katılan damat adayı Batuhan’ın yengesi konuk oldu. Yenge, gelin adaylarından Nur ve Ayça ile görüştü.

Kısmetse olur yeni bölümlerinde muhtemelen Ceyda ile Adnan arasında esen soğuk rüzgarlar dahada şiddetlenecek ve belkide ayrılacaklardır ve sanırım Adananın ailesi Ceyda ile ilgili bir kaç görüşme yapacaklardır. Ayrıca Ceyda arkadaşları tarafından da tepki alacaktır şuan için bu şekilde gelişmeler görülüyor. Hep birlikte yeni bölümünü izleyerek neler olacağını göreceğiz.

Sağlıcakla kalın kendinize çok iyi bakın.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz