Kısmetse Olur 26 Şubat
Home / Eğlence / Televizyon / Kısmetse Olur / Kısmetse Olur 26 Şubat
Kısmetse Olur 26 Şubat
Kısmetse Olur 26 Şubat

Kısmetse Olur 26 Şubat

Son zamanlarda en çok izlenilen izdivaç programı Kısmetse Olur, yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geliyor. Kısmetse Olur evinde her dk yeni bir sürpriz yaşanılıyor. Bu bölümde de bir çok sürprizler yer alacak, Fakat son zamanlarda yaşanılan olaylar neticesinde gerginlikler tavan yapmış durumda.

26 Şubat Cuma günü Kanal D ekranlarında  yayınlanacak olan bölümde Kısmetse Olur 109. bölümün fragmanı yayınlandı. Cuma gününü heyecanla bekleyen takipçileri için Kısmetse Olur fragmanı yayınlandı. Acaba bu programda cuma günü ne olacak?

Son zamanlarda evin aşıkları olan Ceyda ve Adnan arasında gerginlikler durmak bilmiyor ve sürekli Adnan ve Ceyda bir birilerine giriyorlar. Fakat bu bölümde baya bi kötü tartışma yaşanıyor. Ayrılık aşamasına gelen Adnan ve Ceyda bu bölümde ayrılabilirler.

Daha önceki haftalarda Ceyda’nın eski erkek arkadaşı ile aynı klipte oynaması baya bi tepki almış ve tartışmalara neden olmuştu. Fakat Adnan ve ailesi tarafından tepkileri umursamayıp Ceyda’ya sahip çıkıp ilişkilerini devam ettirmiştiler. Bu bölümde dengelerde değişme olacak gibi. Adnan Ceyda’ya Biz seninle sevgili olduktan sonra bir daha o adamla görüşmeyeceksin demedim mi? diye fırça atıyor. Ceyda ise benim o adamla görüştüğüme dair bir belge varsa ortaya çıksın diyerek etrafa tehditler savuruyor. İlerleyen bölümlerde Ceyda’nın savunmaları karşılık bulacak mı hep birlikte göreceğiz.

Adnan ailesine karşı olmaktan çekiniyor. Çünkü Adnan diğer damat adayları ile dertleşirken, ‘Bana güvenerek gelinim de ben bu olayın açıklamasını nasıl yapacağım ‘diyerek kendine dert yanıyor.

Diğer gelin adayları tüm bu olaylardan sonra Ceyda’ya sırt çevirmeye başladı. Melis Benim bu saatten sonra Ceyda’yla işim olmaz diyor ve diğer gelin adayları da Melisin bu tavrına destek çıkarak bu saatte sonra Ceyda ile artık hiç bir işimiz olmaz diyorlar. Ceyda kapana sıkışmış durumda sağlam delillere ihtiyacı var aksi taktirde Adnan ile olan ilişkileri tümden bitecek gibi görünüyor. Adnan dan yanı sıra arkadaşları ile olan ilişkisi de sollanacak gibi tüm bunları toparlamak yine Ceyda’nın elinde.

Kısmetse olur yeni bölümlerinde neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz