Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölüm
Home / Eğlence / Televizyon / Kısmetse Olur / Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölüm
Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölüm
Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölüm

Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölüm

Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölümde neler olacak gelin hep birlikte bu konuda inceleyelim.

Adnan arkadaşlarına Ceyda için ”Yüreğimden o benim sevgimden üçüncü uyarımı aldı.” dedi anlaşılan o ki Adnan hala Ceyda’ya oldukça kızgın.
Yine aynı şekilde Ceyda’nın arkadaşları da hala Ceyda’ya kızgın ve arkadaşları sürekli öğüt veriyor Ceyda ise hiç kimseyi umursamıyor.
Melis Nur Erkoç’u sevmediğini yine dile getirdi. Nur için ”Her zaman dediğim bir şey var. Bu evde sevmediğim var, o da Nur.” bakalım Nur Melisin bu konuşmasına ne tür tepki verecek.
Fatma ben Semihe helikopter aldım derken ne ima etmeye çalıştı acaba ? Murat Ayça ile ilgili semihe karşı bir şeyler hissediyor demesi üzerine Semihin tepkisi ne olacak.

Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölümde oldukça gergin anlar yaşanacak. Ama Murat’ın doğum günü ortalığı azda olsun yatıştıracak gibi görünüyor.

Kısmetse Olur 4 Mart Murat
Kısmetse Olur 4 Mart Murat

Kısmetse Olur 3 Mart 114. Bölüm Özeti

Kısmetse Olur 3 Mart bölümünde Adnan’ın babası Ceyda’ya oldukça kızmıştı, Ceyda’nın babası ise bazı konularda benim haberim var diyerek karşı çıktı. Oldukça gergin anlar yaşanılan Kısmetse olur evinde her gün daha farklı kargaşalar çıkıyor. Kısmetse olur evine yeni katılan oyuncumuzu acaba neler bekliyor talibi kim veya kimin için geldi dört gözle bekliyoruz 🙂

Öyle görünüyor ki Adnan ile Ceyda ilişkisi gelecek hafta tümden bitmiş olacak ve iki oyuncudan biri ekranlara veda edecek bunu zamanla göreceğiz.
Melis’in smimiyetsizliği sosyal medyayı salladı, izleyiciler Melis’ten çok şikayet ediyor hey Melis biraz kendine çeki düzen ver bence yoksa bu gidişle elenenler arasında sende yer alacaksın diyorlar.

Her geçen bölümü farklı heyecanlarla dolu dolu olan bu ev, izleyicileri de kimi zaman güldürüyor, kimi zaman kızdırıyor ve bazen de şaşırtıyor. Açıkçası kızlar ben bu evdeki ilişkilerden hiç bir şey anlamadım çok saçma sebeplerden dolayı hemen ayrılık oluyor. Aman sakın siz siz olun bu tür ufak olaylar yüzünden sevgilinizle tartışmayın maazallah ayrılıkla sonuçlanır. Sonra çok üzülürüm sizler adına hepinize kendinize iyi bakın bir sonra ki  bölümlerde görüşmek üzere kalın sağlıcakla.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

4 comments

 1. kadın sitesi

  bunu zamanında nasılda izlemişim ben

 2. kadın sitesi

  Kısmetse olur son zamanlarda patlama üstüne patlama yapıyor

 3. kadın sitesi

  Bakalım bir sonraki Kısmetse olur bölümünde ne olacak dört gözle bekliyorum

 4. kadın sitesi

  Kısmetse Olur 4 Mart 115. Bölüm çok tehlikeli geçiyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz