Home / Moda / Plastik Kıyafet Modası 2018 Trend
plastik kıyafet modası

Plastik Kıyafet Modası 2018 Trend

Plastik Kıyafet Modası

Plastik kıyafet modası, moda her zaman geleneklere bağlı kalmayabiliyor, teknoloji ile birlikte artık 3 boyutlu bir yazıcı ile kıyafet üretilebiliyor. Doğal olarakta teknoloji moda trendlerinde bu şekilde de müdahale edebiliyor. Şuan için pek popüler olmayan bu moda trendini 2018 yılından başlayarak hızla yayılacağı öngörülüyor.

 

Geri dönüşüm ve çevreye duyarlılık için özel bir durum ancak plastik bir elbise ile sokaklarda dolaşmak oldukça cesurca olsa. Şuan için bazı defilelerde ortaya çıkan plastik kıyafet devrimi yakın zamanda tamamen hayatımıza girebilir. Aslında atıkların dönüşümüyle ortaya çıktığını düşündüğümüzde oldukça ilgi çekici ve güzel gibi gözüküyor ancak üzerinde taşıma konusunda insanı biraz şüpheye düşürüyor.

plastik kıyafet modası

3 boyutlu baskı teknolojileri kullanıldığı için tasarımlarda çok çeşitli olacak bu yüzden farklı bir artı sunuyor. Ayrıca bireysel olarakta plastik kıyafetler üretilebilecek yine durumun çeşitli artıları arasında yer alıyor. Peki bireysel üretim nasıl olacak derseniz, belirttiğimiz şekilde kıyafetler 3d baskı yapan yazıcılarda üretiliyor bu yazıcıları temin etmek ve kullanmak oldukça basit o yüzden ufak bir yatırımla birlikte kıyafet yaratmaya başlayabilirsiniz.

 

Ancak tabi ki evde 3 boyutlu yazıcı ile kıyafet üretmek için öncelikle ham maddeniz olması gerekecek plastik bildiğimiz plastik ancak işlenmesi gerekecek yani evdeki boş kola ya da pet su şişelerini direk olarak yazıcılarda kullanamayacaksınız o yüzden ekstra bir maliyeti olacak, 3d yazıcıların malzemesi ise yine bildiğimiz plastiklerden oluşturulmuş çubuk şeklinde yazıcılara uygun plastiklerdir. Evde kıyafet yaratmak işte bu kadar kolay olacak ancak o kıyafeti giymek ve taşımak bir o kadar kolay olmayacak. Şuan yazıcı firmaları kadınların ilgisini çekmek için teknoloji fuarlarında çeşitli modelleri sunuyorlar. Bakalım zaman bize plastik kıyafetler için ne gösteriyor.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz