sevgililer günü planı
Home / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / Sevgililer Günü Planınızı Hala Yapmadınız Mı ?
sevgililer günü planı

Sevgililer Günü Planınızı Hala Yapmadınız Mı ?

İLK BULUŞMAYI YAŞAYIN
‘Uzun yıllar geçse de seni hala ilk günkü gibi seviyorum.’ Demenin elbette bir yolu olmalı. Tanıştığınız o ilk güne dönmek. Tanıştığınız o yerde buluşun, üstünüzde o günkü kıyafetler. Fonda ‘o şarkı’, sizde aynı heyecan.

ROMANTİK BİR FİLM İZLEYİN
Sevililer gününde illa dışarıda olmanız gerekmiyor. Hele de havalar bu kadar soğukken size bir tavsiye. Kendinizi bulacağınız, içinizi ısıtacak bir filmi yan yana izlemek.

BİRLİKTE YARATIN
Beraber çok eğlenip, gün sonunda o günü hatırlatacak bir şey üretmek ister misiniz? Ne yapmayı sever mesela? Ahşap boyama, resim, puzzle veya seramik olabilir mi? Birlikte fotoğrafınızı koyabileceğiniz bir çerçeve güzel olabilir. Baktıkça sadece resimde değil, çerçevede de ikinizi görün.

EVDE PİKNİK
Sevgililer Günü’nde piknik yapmak isteyip, havayı görünce vazgeçmeyin. Salonda kocaman bir piknik sofrası kurun. Hem de kokulu mumlar, loş ışık ve fonda güzel müzik çalan bir piknik.

BERABER YEMEK HAZIRLAYIN
İlla o gün dışarıda yemek yiyeceksiniz diye bir kaide yok. Ona en sevdiği yemekleri siz yapın. Veya, daha eğlencelisi beraber yemek yapmak. Hem yaparken hem de ikinizin yaptığı bir yemeği yerken daha eğlenmiş ve mutlu hissedeceksiniz.

ONA KÜÇÜK SÜRPRİZLER YAPIN 🙂
Büyük sürprizlere gerek yok. Küçük mutluluklar daha unutulmazdır. Yani ona küçük sürprizler yapın 🙂 Mesela, bir sevgi mesajını yatağının baş ucuna, ceketinin cebine veya çantasının içine bırakabilirsiniz. Bir fotoğrafınızı dikiz aynasına iliştirin.

ÖZETLE, SEVGİLİNİZLE BİRLİKTE RUHUNUZU DİNLENDİRİN
Yolculuk aşkınızı güçlendirir, heyecanınızı kaybettirmez ve birbirinizi daha fazla keşfetmek için en iyi yollardan birisidir… Ruhunuzu özgür bırakın ve kalbinizin sizi götürdüğü yere gidin.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

erkeklerin kadınlardan duymak istediği sözler

Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler

Bir önceki konumuzda Kadınların Erkeklerden Duymak İstediği Sözler‘den bahs etmiştik şimdi ise Erkeklerin Kadınlardan Duymak …

One comment

  1. kadın sitesi

    Sevgililer günü ile ilgili henüz bir plan yapmamıştım güzel tavsiyelere deginmissiniz 1. Tavsiyeniz ve evde film izlemek çok güzel olur 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz