istanbul escort
Home / Kişisel Bakım / Cilt Bakımı / Siğil Tedavisi İçin 5 Ev İlacı

Siğil Tedavisi İçin 5 Ev İlacı

Siğil Tedavisi İçin 5 Ev İlacı

Bu da ne? Oh boşver. Belki de, vücudunuzda hoş olmayan bir şey olduğunu fark ettiğinizde aklınızdan geçen ilk şeylerden biri mi? Şey, bu ufak tefek rahatsızlıklara siğil denir. Bununla birlikte, problemin üstesinden gelmek için dermatoloğunuza gidebilirsiniz, ancak evde tedavi etmenin çok daha kolay, doğal ve ucuz yolları var. Size nasıl olduğunu gösteriyoruz!

Aloe Vera Siğil Tedavisi

Malik asit yüklü aloe vera siğiller ile baş etmenin etkili bir yoludur. Sonuçta, pek çok güzellik kullanımına sahip, oldukça güvenilir bir bitkisel antibiyotiktir. Yapmanız gereken tek şey, bir miktar yaprağı toparlamak, kesmek ve jeli doğrudan etkilenen bölgeye uygulamak. Bu siğilleri kurutmak ve soymak için ağrısız bir yoldur.

Kabartma Tozu Siğil Tedavisi

Kabartma tozu için çeşitli güzellik kullanımları gösterdik, ancak bu listeye siğil giderme ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Kalın bir kabartma tozu ve hint yağı karışımı hazırlayın. Siğiller kaplayacak kadar kalın olduğundan emin olun. Bu macunu gece boyunca uygulayın ve bir bandajla örtün. Bu yavaş ve etkili bir süreçtir, bu yüzden siğil kaybolana kadar devam edin.

Elma Sirkesi Siğil Tedavisi

Doku ve cilt hücrelerini yakmanın doğal bir yolunu mu arıyorsunuz? Elma sirkesini seç. İçindeki asetik asit içeriği, siğillerdeki dokuları etkili bir şekilde yok eder ve yavaşça giderir. Sirke bir pamuklu çubukla ıslatın ve siğil üzerine yerleştirin. Gece boyunca yerinde tutmak için bir bandajla bükün.

Muz Kabuğu Siğil Tedavisi

Bu meyvenin tadına baktıktan sonra, kabuğu çıkarın. Muz kabuğundaki enzimlerin cildi iyileştirdiği ve gençleştirdiği bilinmektedir. Bu yöntem aynı zamanda basit ve sorunsuz. Siğilin siğileşmeye başladığını fark edene kadar her gün bir muz kabuğuyla siğilleri ovalayın.

Sarımsak Siğil Tedavisi

Bu baharatın herhangi bir yemeğe lezzet kattığı inkar edilemez. Fakat bunun, siğilleri tedavi etmenin etkili, koklamakla birlikte, çare olduğunu da biliyor muydunuz? Allisin içerir ve çok çeşitli bakteri, mantar, virüs ve parazitlere karşı güçlü antimikrobiyal aktiviteye sahiptir. Bunu bir tedavi olarak kullanmak için, birkaç diş sarımsak sarımsak soyun ve ezin ve etkilenen bölgeye sürün. Bu siğillere neden olan virüsü öldürür. Alternatif olarak, onu da tüketebilirsiniz, ancak daha sonra bir nefes spreyi öneririz.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Cilt Sıkılaştırıcı Maske Tarifleri

Cilt Sıkılaştırıcı Maske Tarifleri Cilt yapısında bulunan gözenekler cildi dış etkenlerden korumak için yardımcı bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz