Home / Sağlıklı Yaşam / Diyet / Şok Diyet Programı ile Hızlı Kilo Verin

Şok Diyet Programı ile Hızlı Kilo Verin


Şok Diyet Programı ile Hızlı Kilo Verin

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özellikle de kadınlar başta olmak üzere erkeklerde diyet programlarına dahil olmaya başladı. Kimileri spor salonlarını tercih ederek zayıflama yoluna gitse de, eski yöntemlerin bulunduğu sadece diyet listelerini de tercih edenler büyük bir orana sahip olmaktadır. Yaz aylarında deniz, tatil, kum ve güneş dörtlüsüne koşturmaya çalışan kişiler daha fit bir vücuda kavuşabilmek için zayıflama diyetlerini uygulamaya koyuluyor. Fakat bu aksamda insanların bir kısmı diyet programları konusunda korkulu bir bakış çerçevesini oluşturmaktadır. “Ya işe yaramazsa, sağlığım tehlikeye düşerse” ve benzeri kavramlar kişileri telaşa düşürmektedir.

Sağlıklı Diyet Listeleri Tam Size Göre!

Diyet yaparken dikkat edeceğiniz en önemli faktör, size en ideal olan listedir. Diyet yaparken birçok kişinin sağlık sorunlarını yaşadığını görebilmekteyiz. Buna yönelik alerji, kabız ve benzeri kişisel sebeplere yönelik aşağıda sıraladığımız diyet programı içerisindeki içerikleri iyi bir analiz kapsamını oluşturarak adım atmalısınız. Eğer bu besinler size bir sıkıntı yaşatmıyor ise, güvenle uygulayabilirsiniz. Fakat kafanızda bir soru işaret kalmaması adına, her konumuzda da belirttiğimiz üzere uzman diyetisyenlerden yardım alarak bu sorunu aşabilir, size en ideal listeye kavuşabilirsiniz. Hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız şok diyet programını uygulayarak zayıflama evresine kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Liste dahilinde bulunan bu program diyetini en fazla 4 gün sürdürmenizi öneriyoruz. Hem ideal kilo verme durumuna kavuşmak, hem de sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmek için bu rakamda durmanız sizin için en faydalı adım olacaktır.

Hızlı Kilo Vermenizi Sağlayacak Diyet Listesi

Sabah

  • 1 bardak yeşil çay
  • 2 adet iyi haşlanmış yumurta
  • 2 dilim kadar beyaz peynir
  • 1 kase bol yeşillikli salata

Öğle

  • 1 kase isteğe bağlı içeriğe sahip çorba
  • 1 kase bol yeşillikli salata
  • Yarım kase kadar taze yoğurt (İsteğe bağlı olarak 1 kase kadar da tüketebilirsiniz)

Ara Öğün

  • 1 adet taze elma

Akşam

  • 1 kase bol yeşillikli salata
  • 1 kase kadar isteğe bağlı içeriğe sahip çorba

 


Check Also

İdeal Diyet Listesi Nasıl Olmalı

İdeal Diyet Listesi Nasıl Olmalı Aşırı kilolarından kurtulmak veya kilo dengesini korumak isteyen kişiler diyet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz