Home / Kişisel Bakım / Saç Bakımı / Tene Göre Saç Rengi Seçmek

Tene Göre Saç Rengi Seçmek


Saçınızı boyatmaya karar verdiyseniz bu yazımı dikkatlice okuyun sevgili hanımlar. bazan süre kendimize hiç yakışmayan renklere boyatıyoruz saçımızı ve moda diye o rengi kullanıyoruz. ama saç rengi bizi abad da edebilir berbat da..Herkese her renk yakışmaz. Her yaşa her renk uymaz veya her tene her saç rengi gitmez. Dikkat etmek lazım.

Beyaz tenli kişiler Saçını Hangi renge boyatmalı, Beyaz tenlilere hangi saç renkleri Yakışır?
Beyaz tenli hanımlar; çok aşırı şanslısınız diyebilirim. sebebi ise benim de çok fazla sevdiğim renkler size çok yakışıyor. Beyaz tenliyseniz, kızıl rengin her tonunu basitçe kullanabilirsiniz ve kızıl size çok fazla yakışır. Ben de beyaz tenliyim örnek olarak ve şu an saç rengim kırmızı.
Göz rengi siyah yahut kahverengi dışında olanlar, bilhassa ela gözlüler için ise sarı renk doğru tercihtir. Marjinal olmayı seven kadınlar saçlarını siyaha boyayarak hem daha iddialı olurlar hem de tenlerinin beyazlığını daha da vurgulayabilirler.

Buğday tenli kadınlara hangi saç rengi yakışır, cilt rengi buğday olanlar saçlarını hangi renge boyatmalıdır?
Kahve tonlarından içinde kızıl ışıltılar olan saç renkleri buğday tenliler için idealdir. Bu tür ışıltılı saç renklerini seçmeliler. Kahverengi gözlülere kahve tonları çok fazla yakışır. Bal rengi gözlere sahip kadınlar ise, saçlarında kumral tonları kullanabilirler.

Esmer tenliler saçlarını hangi saç rengine boyatmalı, ten rengi esmer olan kadınlar hangi saç renkleri seçmeli?
Esmerlere hangi renk saç yakışır?
Kızıl, kestane ve bakır tonlarından dilediklerini tercih ediyorlar. bununla birlikte saçlarını kızıl tonlara boyayan esmer hanımlar saçlarını çok fazla katlı kestirmemeli, bu tonu daha net ve düz biçimde kesimler ile kullanmalıdırlar.


Check Also

Doğal Yöntemlerle Hızlı Saç Uzatmanın 9 Yolu

Doğal Yöntemlerle Hızlı Saç Uzatmanın 9 Yolu Güzellik sadece yüz hatlarına yönelik bir kavram değildir. …

One comment

  1. kadın sitesi

    Merhabalar,
    Saç boyasında tercihim zigavus isolde bitkisel ,renkleri canlı,parlak ve çabuk akmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz