istanbul escort
Home / Sağlıklı Yaşam / Beslenme / Tohum Ezmesi Fındık Ezmesinin Yerini Alır mı?

Tohum Ezmesi Fındık Ezmesinin Yerini Alır mı?

Tohum ezmesi nedir?

Kaju fıstığı, yer fıstığı veya badem ile yapılan süt, fındık gibi diğer süt ürünleri seçiminizi yaparken tohum çekirdeği aynı zamanda veganlar, laktoz intoleransı olan kişiler ve sağlık meraklılarının süt yerine kullanılan ürünleri tüketmeleri için yeni bir yol olarak ivme kazanıyor.

Tohum ezmesinin faydaları

Tohum tereyağları besinlerle doludur ve fındıklara alerjisi olan kişiler için mükemmeldir. Bunlar antioksidanlarla dolu, protein bakımından zengin, vitamin ve minerallere sahip, sağlıklı yağ, lif ve doğru şekilde yapıldığında tamamen doğal.

Denenecek en iyi fındık ezmesi hangileridir?

Ayçiçeği tohumu yağı E vitamini, magnezyum, çinko ve demir içerir ve bloktaki en besleyici çeşitlerden biridir. Bir yayılma olarak kullanabilir ve ayrıca salatalara veya smoothie’lere de çırpın. Susam tohumu yağı yaygın olarak tahin ezmesi olarak satılır ve yaygın olarak pişirilir. Humusunuzu yapmak için veya kendi içine bir dalış olarak kullanın. Sağlığı korumak için diğer besinler arasında kalsiyum, bakır ve selenyum bulunur. Kabak çekirdeği yağı: Kabak çekirdeği sadece kendi kendine çırpınabilse de, kabak çekirdeği ezmesi tat ve beslenmenin mükemmel bir yoludur. Kabak çekirdeği, bir dizi başka besinle birlikte yüksek kaliteli protein içeriği sunar. Karpuz ve chia tohumu tereyağlıları mutlaka denenmesi gereken seçenekler arasındadır.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Chia Tohumu Nedir – Faydaları Nelerdir

Çiya tohumu olarak da adlandırılan Chia tohumu nedir ve ne gibi faydaları bulunuyor sorularına cevaben konumuzda sizlere detaylı bilgiler sunacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz