istanbul escort
Home / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / Tutkulu Öpüşmenin 6 Kuralı

Tutkulu Öpüşmenin 6 Kuralı

Bilinçsizce yapacağınız birkaç hareket öpüşmeyi haz dolu bir halden çıkarıp hayal kırıklığına sürükleyebilir…

1.Dilinizi kontrol altına alın
Öpüşmeyi daha tutkulu bir hale getirmek istiyorsanız, dilinizi kullanmanız gerektiği konusunda hemfikiriz. Ancak öpüşmeye başlar başlamaz dilinizi partnerinizi rahatsız edecek şekilde hareket ettiriyorsanız, öpüşmenin tam bir hayal kırıklığı olabileceğini unutmayın.

2.Bir sonraki adımı düşünmeyin
Öpüşürken bir sonraki adımda ne yapacağınızı düşünmek yerine kendinizi romantik dakikalara bırakın. Anın tadını çıkarmak öpüşmenin zevkini ikiye katlayacaktır.

3.Tükürüğünüze dikkat!
Kimse tükürükle ıslanmanın ötesine geçmiş bir dudağı öpmek istemez. Çok kolay olmasa da öpüşürken tükürüğünüzü kontrol altına almaya çalışın. Özellikle ilk öpücğünüzün hüsranla sonuçlanmasını istemiyorsanız, bu kuralı aklınızdan çıkarmayın.

4.Sert hareketler yapmayın
Evet, öpüşme esnasındaki minik ısırıklar partnerinizi baştan çıkarmak içni çok etkili bir hareket olabilir. Ancak bu konuda sert davranırsanız, partneriniz bundan rahatsız olabilir. Eğer partnerinizin bundan hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilseniz, ısırıkları ilişkinizin ilerleyen dönemlerine saklayın.

5.Yalnızca dudaklara takılıp kalmayın
Öpüşmeye dudaklardan başlayın ama yanaklar, boyun bölgesi ve burnu görmezden gelmeyin. Partnerinizin bu bölgelerine konduracağınız minik öpücükler, öpüşme sürenizi uzatırken size daha romantik dakikalar yaşatacak.

6.Ellerinizi kullanmayı unutmayın
Öpüşürken partnerinizin ellerini saçlarınızda, boynunuzda hatta kaçlarınızda gezdirmesi sizi yeterince tahrik ediyor değil mi? Peki, siz bu konuda ne kadar başarılısınız? Öpüşürken el hareketlerini yalnızca partnerinizden beklemeyin. Romantik dokunuşların, öpüşmeyi ruhsuz bir halden çıkarıp daha tutkulu bir hale getireceğine garanti veriyoruz.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Aşk Bağımlılık Haline Geldiğinde

İçindekilerAşk Bağımlılık Haline GeldiğindeBu Bağımlılık Nereden Gelir ?İlişkimizde Nasıl Vücut Bulur ?Partnerimizde Neyi Ararız ? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz