Home / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / Tutkulu Öpüşmenin 6 Kuralı

Tutkulu Öpüşmenin 6 Kuralı


Bilinçsizce yapacağınız birkaç hareket öpüşmeyi haz dolu bir halden çıkarıp hayal kırıklığına sürükleyebilir…

1.Dilinizi kontrol altına alın
Öpüşmeyi daha tutkulu bir hale getirmek istiyorsanız, dilinizi kullanmanız gerektiği konusunda hemfikiriz. Ancak öpüşmeye başlar başlamaz dilinizi partnerinizi rahatsız edecek şekilde hareket ettiriyorsanız, öpüşmenin tam bir hayal kırıklığı olabileceğini unutmayın.

2.Bir sonraki adımı düşünmeyin
Öpüşürken bir sonraki adımda ne yapacağınızı düşünmek yerine kendinizi romantik dakikalara bırakın. Anın tadını çıkarmak öpüşmenin zevkini ikiye katlayacaktır.

3.Tükürüğünüze dikkat!
Kimse tükürükle ıslanmanın ötesine geçmiş bir dudağı öpmek istemez. Çok kolay olmasa da öpüşürken tükürüğünüzü kontrol altına almaya çalışın. Özellikle ilk öpücğünüzün hüsranla sonuçlanmasını istemiyorsanız, bu kuralı aklınızdan çıkarmayın.

4.Sert hareketler yapmayın
Evet, öpüşme esnasındaki minik ısırıklar partnerinizi baştan çıkarmak içni çok etkili bir hareket olabilir. Ancak bu konuda sert davranırsanız, partneriniz bundan rahatsız olabilir. Eğer partnerinizin bundan hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilseniz, ısırıkları ilişkinizin ilerleyen dönemlerine saklayın.

5.Yalnızca dudaklara takılıp kalmayın
Öpüşmeye dudaklardan başlayın ama yanaklar, boyun bölgesi ve burnu görmezden gelmeyin. Partnerinizin bu bölgelerine konduracağınız minik öpücükler, öpüşme sürenizi uzatırken size daha romantik dakikalar yaşatacak.

6.Ellerinizi kullanmayı unutmayın
Öpüşürken partnerinizin ellerini saçlarınızda, boynunuzda hatta kaçlarınızda gezdirmesi sizi yeterince tahrik ediyor değil mi? Peki, siz bu konuda ne kadar başarılısınız? Öpüşürken el hareketlerini yalnızca partnerinizden beklemeyin. Romantik dokunuşların, öpüşmeyi ruhsuz bir halden çıkarıp daha tutkulu bir hale getireceğine garanti veriyoruz.


Check Also

Sevdiğiniz Adamın Sizi Sevdiğini Gösteren İşaretler

Bir kadın karşısındaki erkeğin kendini sevdiğini anlaması için “seni seviyorum” veya “merhaba” demesi bile yetiyorken, bazı kadınlar bu durumu “canını verse” yine de aynı şekilde kuşkuyla bakmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz