Home / Diğer Bilgiler / Dekorasyon / Vakko’da Işıl Işıl Bir Yeni Yıl

Vakko’da Işıl Işıl Bir Yeni Yıl


 

Vakko Suadiye, Yeni Yılı BUZ PATENİ PİSTİ ile karşılıyor!

Vakko her yıl, Aralık ayında tüm mağazalarında, herkes tarafından büyük bir merakla beklenen coşkulu, ışıl ışıl ve büyülü bir atmosfer sunuyor. Mağaza vitrinleriyle başlayan coşku Vakko dostlarına yönelik gerçekleştirilen farklı etkinliklerle büyük bir keyfe dönüşüyor.

Yeni yıla özel gerçekleştirilen bu etkinliklerden biri, Bağdat Caddesi’nin ikonu olan ve yeni yıl süslemesi herkes tarafından merakla beklenen Vakko Suadiye’nin bahçesinde kurulan Buz Pateni Pisti… İlk defa geçen sene kurulan Buz Pateni pisti bu sene de tüm İstanbulluları yeni yıl heyecanına ortak ediyor.

Işık enstelasyonlarının yanı sıra figüristlerin şovlarıyla da renklenen Buz Pateni Pisti’nde eğitmenlerin eşliğinde ücretsiz olarak buz pateni yapmak ve Vakko Suadiye’nin büyülü ortamında yeni yıl coşkusunu yaşamak mümkün olacak.

Yeni yılın gelenekselleşmiş en büyük sürprizi Vakko Buz Pateni Pisti, 2015’i unutulmaz şekilde uğurlamak ve yılbaşının ışıltılı coşkusunu doyasıya çıkarmak isteyen herkesi bekliyor!

Vakko Suadiye Buz Pateni Pisti 1 Ocak 2016’ya kadar her gün 10:00 – 20:00 saatleri arasında açık olacak.


Check Also

En iyi Ofis Dekorasyon Stilleri

En iyi Ofis Dekorasyon Stilleri Ofis dekorasyon stilleri, ofis herkes için çok önemli bir konu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz