Home / Sağlıklı Yaşam / Detoks / Yağ Yakmaya Yardımcı Detoks Suyu

Yağ Yakmaya Yardımcı Detoks Suyu


Yağ Yakmaya Yardımcı Detoks Suyu

Karın bölgenizde yağ problemi yaşıyor ve yaz dönemi için uygun olmayan bir vücuda sahipseniz eğer sizin için harika bir detoks tarifimiz var, vereceğimiz tarif ile hızlı bir şekilde yağlarınızı yok edebilir ve daha diri bir vücuda sahip olabilirsiniz sadece karın bölgesinde ki yağlar için değil kalça bölümleriniz içinde faydalıdır. İsterseniz hemen tarifimize bir göz atalım.

 

Hemen tarifimize başlayalım, 500 ml su içerisine 3 yemek kaşığı elma sirkesi katıyoruz sonrasında 1 adet limonun suyunu iyice çıkarıyoruz ve suyumuza karıştırıyoruz. Yine 1 çay kaşığı tarçın katıyoruz, tarçın miktarı mideniz için mutlaka fazla olmamalıdır. Malzemelerimizin yarım litre su içerisinde robot yardımıyla iyice karıştırıyoruz ve üzerine 1.5 litre daha su ekleyerek tarifimizin son aşamasına geçiyoruz. Son olarak ise suyumuzun içerisinde 1 adet dilimlenmiş elma atarak karışımı buzdolabında 15-20 dk bekletiyoruz artık detoks suyumuz hazır. Malzemelerimizin eksiksiz olması çok önemlidir özellikle elma suyu mutlaka tarifimizde yer verilmelidir. Hatta sizinde kendine özgü farklı bir tarifiniz varsa elma suyu katarakta deneyebilirsiniz.

 

Hazırladığımız detoks suyu istemediğiniz yağların yakılmasına yardımcı oluyor ve belirli periyot sonucunda yağlardan kurtulmuş oluyoruz. Hazırladığımız detoks karışımı sadece yağların yakımı için değil farklı şeyler içinde sizlere yardımcı olacaktır. Daha hızlı kilo verecek ve ruhsal olarakta sizi rahatlayacaktır. Daha verimli bir uyku dönemi geçirecek sonrasında daha rahat ve zinde bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır.

 

Tarçın ve elma suyu gibi midenize dokunacak türde besinler içerdiği için tüketimi diğer detoks sularına göre daha az ve uzun aralıklarla olmalıdır. Ayrıca bir diyet programı içerisindeyseniz ve farklı bir detoks tarifini kullanıyorsanızda


Check Also

Kırmızı Sebzeli Detoks Suyu

Kırmızı Sebzeli Detoks Suyu Cildinizi arındırmak ve daha genç görünmek istiyorsanız kırmızı sebzelerden doluşan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz