Home / Sağlıklı Yaşam / Detoks / Yemek Yeseniz bile Zayıflatan Detoks Suları

Yemek Yeseniz bile Zayıflatan Detoks Suları

Yemek Yeseniz bile Zayıflatan Detoks Suları

Detoks suları sayesinde yemek yemeye devam edebilir ancak kilo almaya devam edebiliriz. Peki bunu nasıl yapıyoruz, çok basit hazırlayacağımız detoks suları ile alacağımız gıdaların kilo olarak geri dönmesine izin vermiyoruz.

 

Olayı tam olarak açıklamak gerekirse yeterli miktarda meyve ve sebze tüketimi vücudumuzun düzgün çalışmasına yardımcı olur bu şekilde sindirim sistemimiz ekstra olarak çalışır ve kilo yakmamız çok dola kolay olur. Meyve ve sebze yiyerek bu işlem gerçekleşmez mi derseniz evet gerçekleşir ancak oldukça sorunlu olur. O yüzden meyve ve sebzenin sıvı olarak tüketimi oldukça önemlidir.

 

İşte yemek yeseniz bile size kilo verdirecek ve yağ yaktıracak detoks tarifleri;

Maydanoz, nane, salatalık, limon ve ıspanak detoksu

 

Ispanaklı detoks belkide içeceğiniz en ilginç detoks suyu olacaktır.

Malzemeler: 3 su bardağı ıspanak yaprağı, 1 adet salatalık, yarım limon, 5 yaprak nane, yarım su bardağı maydanoz, 1 sürahi su.

Hazırlanışı: Ispanak, salatalık, nane ve maydanozu robottan geçirin. 1 sürahi suyla karıştırıp tekrar robotla karıştırın. Son olarak yarım limonu dilimleyip suya ekleyin. 3 saat bekledikten sonra gün boyunca için.

Lime, havuç, elma ve portakal detoksu

 

Turuncunun enerjisini kendisinde hissetmek isteyenlere özel, çok leziz bir detoks içeceği.

Malzemeler: 1 adet portakal, 1 adet havuç, 2 elma, 1 armut.

Hazırlanışı: Portakal, havuç, elma ve armutu parçalara ayırıp blenderdan geçirin. Ardından vakit geçmeden bardağa döktüğünüz karışımı için.

Limon, nane, nar ve lime detoksu

Renksiz şeyler size göre değilse, detoksunuz bile renkli olmalıysa rengarenk bir detoks içeceği önerimiz var.

Malzemeler: 1 adet lime, 1 adet limon, 3 adet nar, 5 yaprak nane.

Hazırlanışı: Öncelikle narın suyunu çıkarın. Bir sürahi suya nar suyunu ekleyin. Üzerine dilimlediğiniz lime ve limonu da ekleyin. Son olarak naneyle birlikte karıştırın. Yaklaşık 5 saat buzdolabında saklayın ve gün boyunca için.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

En Çok Önerilen Detoks Tarifleri

Detoks tarifleri ; çoğu kişi sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak ve vücudunu fit bir şekle sokmak istiyor. Detoks sularıyla bu istekler gerçeğe dönüşebiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz