Home / Aşk ve İlişkiler / Aşk Hayatı / YILBAŞINDA SEVGİLİMLE NE YAPABİLİRİM?

YILBAŞINDA SEVGİLİMLE NE YAPABİLİRİM?


Yılbaşında romantizm yapmak her kadının hayali lakin beyler bu konu ile ilgili kimi düşüncesiz olabildikleri için bu ortamı oluşturmak da yine kadınlara kalıyor. fakat romantizm dendiğinde illa ki baş başa ve sarmaş dolaş bir ortam aklınıza gelmesin.

Biz bu kelimeyi biraz daha birlikte eğlenme, keyifli zaman geçirme ve birbirinin kıymetini bilme yönünde kullanıyoruz. Filmlerdeki acı ve karizmatik bakışlarla dolu romantizm yerine, sevgilinizle geçireceğiniz keyifli, huzurlu ve eğlenceli bir gece, sizi ve onu mesut etmek için yeterli olacaktır.
Yılbaşlarına nasıl girersek senemiz öyle devam eder sözünü herkes bilir.

Dolayısıyla yılın arka kalanında mutluluğu ve aşkı devam ettirmek için güzel bir dostlar buluşması yapmak, iyi tercihlerden bir tanesi olabilir. lakin çoğunlukta mekanların aşırı kalabalık olması ve tabiri caizse itiş kakış bir halde bulunmaları itibarı ile ev partilerini düşünme şansınız da var.

Güzel bir yılbaşı temalı süsleme çabasının üstüne en sevdiğiniz dostlarınızı yanınıza alırsanız, yılbaşındaki küçük oyunlar, müzik ve eğlence ile yıla en keyifli şekilde girebilirsiniz.
Tabii ki yeni seneye baş başa girmek isteyenleri de unutmadık.

Fakat baş başa olduğunuzda illa ki sıkıcı TV programlarını izlemek yahut koltukta bayılmak mecburiyetinde değilsiniz. Sevgilinize alacağınız güzel bir hediye, ikinizin de sevdiği bir müzik, en lezzetlisinden bir yemek ile başbaşa vaktinizi bol muhabbet ile geçirebilirsiniz. Hatta oyunlardan hoşlananlar birlikte karşılıklı oyunlar da oynayabilir, bol bol gülebilirler.

Evde yapmak arzuladığınız şeylerin hem siz hem de sevgiliniz yönünden memnuniyetle karşılanması gerektiğini unutmayın. Şayet beraber olmanızı engelleyecek aile bunun gibi faktörler olmadan, yılbaşını yurt dışında bile geçirebilirsiniz. birlikte dilediğiniz şekilde yabancı ülkeleri gezebilir, o ülkelerin meydanlarında düzenlenen yılbaşı kutlamalarına katılabilir, bol bol içecek gecenizi renklendirebilirsiniz.

Her ülkenin kendine has kutlama gelenekleri olduğu için yılbaşında bundan böyle enteresan şeyler bulmayanlar öteki kültürlerin kutlamalarına katılmaktan zevk alacaklardır.

Yılbaşına dair çok fazla fazla beklenti içine girmemek de bu geceyi güzel geçirmek için önemli. Pek çok fazla bayan maalesef yılbaşından adeta dünyalarının değişmesini bekliyorlar ve bu kadar yüksek beklentilerin karşılanması neredeyse olanaksız olduğundan hayal kırıklığına uğrayabiliyorlar.


Check Also

Sevdiğiniz Adamın Sizi Sevdiğini Gösteren İşaretler

Bir kadın karşısındaki erkeğin kendini sevdiğini anlaması için “seni seviyorum” veya “merhaba” demesi bile yetiyorken, bazı kadınlar bu durumu “canını verse” yine de aynı şekilde kuşkuyla bakmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz