istanbul escort
Home / Moda / Bu Yılın Trend Moda Rengi Hangisi
2018 Yılı Trend Moda Rengi

Bu Yılın Trend Moda Rengi Hangisi

Bu Yılın Trend Moda Rengi Hangisi

Evet modanında bir rengi var, hatta çok çarpıcı bir renk. 2017 yılının en trend rengi yeşil seçildi hatta yeşilin popülerliği 2018 yılına da sıçrayacak gibi. Beyonce, Selena Gomez ve Katy Perry gibi isimlerde bu yıl üstlerinde bol bol yeşil rengini taşıdılar.

 

Yeşil renginin modanın trend rengi olmasını aslında biz ya da bizim gibi basit moda yazarları belirlemiyor ya da bu rengin popülerliği sadece bir ülkede olmuyor tüm dünyaya kısa zaman içerisinde sıçrıyor. Yeşil rengin moda rengi olarak belirlenmesinin altında daha derin detaylar yatıyor. Pantone Renk Enstitüsü’nün direktörü Leatrice Eiseman; Dünya çok stresli ve gergin bir ortam olmaya devam ediyor. Yeşil renk ise bu durumu daha kırılgan hale getiriyor o yüzden yeşil rengi yılın moda rengi olmuştur diyerek durumu özetliyor.

 

Aslında yeşil taşıma çok ciddi ve güç bir renk çünkü taşıdığınız kıyafetin tasarımına ve kendinize inanmanız gerekiyor. Özgüveniniz yoksa yeşili taşımak oldukça zorlu olabilir.

 

Beyonce ya da Kim Kardashian gibi cesur elbiseler giymeyecek olmanız önemli bir avantaj olarak düşünülebilir ancak sade bir elbise ve bu elbiseyi süsleyen çok koyumsu olmayan bir yeşile sahip bir tül etek örneğin yeşil modasına uymanız için oldukça uygun diyebiliriz.

 

Zaten düğün ya da mezuniyet gibi özel yerler ve topluluk içerisinde defileye çıkar gibi bir elbise giymeyeceğiniz içinde aslında yeşili taşımak sıkıntı değil ancak tasarımsal olarak ta giyeceğiniz elbisenin fark yaratması oldukça önemli. Çünkü sürekli üzerinde durduğumuz gibi yeşil oldukça cesur bir renk. Sokak modasında ise yeşili taşımak çok daha rahat olabilir. Basit yeşil kombinleri tabi ki baştan aşağıya yeşil olmamak kaydı ile, basit bir kazak ya da düz yeşil keten pantolon şeklinde yeşil modasına uyabilirsiniz.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz