Home / Manşet / Show TV’de Yeni Dizi: Yuvamdaki Düşman

Show TV’de Yeni Dizi: Yuvamdaki Düşman


Show TV’de Yeni Dizi: Yuvamdaki Düşman

Yuvamdaki Düşman dizisi ne zaman yayınlanacak, konusu ve oyuncuları kimler?  Dizinin fragmanı ve diğer tüm bilgiler burada.

Show TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Yapımı daha önce  Beni Affet, Unutma Beni, Deniz Yıldızı gibi günlük dizi yapımcılığını yapan  Focus Film tarafından üstlenilen dizinin senaryosunun Rüya İşçileri tarafından yazılacak.

Projeleri erken final kararı alan Show Tv. Günlük dizilerde ki başarısı ile adından söz ettiren Focus Film ile anlaştı.

Yuvamdaki Düşman dizi konusu

Dizi ilk fragmanı ile birlikte görülen entrikalarla Merak uyandırıyor. Dizinin konusu çocukluğundan itibaren hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi yaptığı hayata tam kavuşacakken birden uğruna çaba sarf ettiği her şeyi kaybeden bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için göz diktiği zengin bir ailenin hikayesini anlatıyor.

 

Yuvamdaki Düşman dizi oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

 

İŞTE YUVAMDAKİ DÜŞMAN DİZİSİNİN İLK FRAGMANI


Check Also

Diyet Yaparken Sıkça Yapılan Hatalar

Diyet Yaparken Sıkça Yapılan Hatalar Kilo vermek adına yapılan diyetlerinizin ne kadar sağlıklı bir evrede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz