Home / Sağlıklı Yaşam / Detoks / Zayıflatan Detoks Tarifleri

Zayıflatan Detoks Tarifleri

Zayıflatan Detoks Tarifleri

Fazla kilolardan kurtulmak istiyorsanız sizin için birbirinden özel detoks suyu tariflerimiz var. Peki gerçekten detoks suları zayıflamamıza yardımcı oluyor mu, evet detoks suları zayıflamamıza yardımcı oluyor ancak bunu bizim gerçekten istememiz gerekiyor. Diyet yaptığımız halde kilo veremiyorsanız birde detoks sularını denemenizi öneriyoruz, detoks suyu takviyesiyle hızlı bir şekilde yağ yakacak ve kilolarınızdan kurtulacaksınız.

 

Detoks mucizesi hem doğaldır hemde oldukça masrafsızdır evde kolay ve hızlıca hazırlanabilir.

İsterseniz sizlere hemen detoks suyu tariflerimizi vermeye başlayalım. Nane, limon ve zencefil karışımlı detoks suyu hazırlayarak zayıflamaya başlayabilirsiniz. Yarım litre su içerisine nane yaprakları atarak ve limonları küp küp doğradıktan sonra çok az zencefil katarak suyumuzu hazırlayabilirsiniz. Sonrasında bir gece buzdolabında beklettikten sonra biraz buz katarak detoks suyunuzu içebilirsiniz ve bir vücudunuzda bir rahatlama olacaktır.

Elma ve nar karışımlı detoks suyu ise zayıflamanıza yardımcı olacak bir başka detoks suyu tarifidir. 1 litre su içerisine elmayı dilimleyin bir narın yarısını robottan geçirdikten sonra çıkan nar suyunu diğer suya ilave edin sonrasında isterseniz küp küp limonlar doğrayın ve suyumuzu soğması için buzdolabında 2 saat süreyle bekletin ve süre sonunda suyumuzu ister tek seferde ister parça parça için.

Şeftali ve limon karışımlı detoks suyu tat olarak gerçekten farklı bir detoks suyu içmek istiyorsanız şeftalileri küp küp doğrayın yine aynı şekilde limonlarıda küp küp doğrayın ve 1 litre su içerisine boşaltın suyu iyiye karıştırın ve buz ekleyerek detoks suyunuzu içebilirsiniz.

Çilek ve limon karışımlı detoks suyu ise size detoks suyundan ziyade bir limonata havası katacaktır. Limonları 1 litre su içerisine dilimleyin çilekleri ise robot yardımıyla parçalayın ve suyumuzun içerisine boşaltın.

 

Afiyet Olsun

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

En Çok Önerilen Detoks Tarifleri

Detoks tarifleri ; çoğu kişi sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak ve vücudunu fit bir şekle sokmak istiyor. Detoks sularıyla bu istekler gerçeğe dönüşebiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz