Home / Diğer Bilgiler / Zeki Kadınların Özellikleri

Zeki Kadınların Özellikleri

Zeki ve başarılı bayanların çoğunun herhangi bir birlikteliğinin olmaması şaşılacak bir hal değil. Tahmin edersiniz ki akıllı bir kadını etkilemek ve bir ilişki yürütebilmek her erkeğin sahip olduğu bir kabiliyet de değildir. Gerek sağlam karakterde olmaları, gerekse ilişkiden beklentileri çoğu erkeğin gözünü korkutacak bir durum. şayet ki sizi gerçekten seven böyle kuvvetli bir kadına sahipseniz ne kadar şanslı olduğunuzu tekrar hatırlatmak isteriz. işte akıllı bir kadınla beraber olduğunuzun on belirtisi.

Yalnız Olmaktan Korkmazlar
Zeki bir bayan farkındalığı yüksek bulunduğu benzeri tıpkı sürede tek başına savaşmanın ne demek olduğunu bilir. Hayattan ve bilhassa de kendinden beklentileri yüksektir. Bu hedefleri gerçekleştirebilmek için kendi başına zaman geçirmesini gerektiğinin bilincindedir. Yalnız kalsa bile etrafındakilerin kendisi konusunda söylediklerine kulak asmadan ayakta durabilmeyi göze alır.

Ne istediklerini Bilirler
Her kadının beraber olacağı erkekte bulmasını istediği özelliklerin bir listesi bulunmaktadır. Zeki bir kadının zihninde oluşturduğu bu liste ise öteki kadınlarınkine kıyasla daha uzundur. çünkü kendisi çoğu hemcinsinin yaptığı gibi sadece bir sevgilisi olsun diye biriyle beraberliğe başlamaz.

Yaşamını Kurmak için Başkasına gereksinim Duymazlar
Eskiden tipik kadın figürü evlenene kadar babasının evinde yaşardı ve evlenince de oradan çıkıp direkt eşiyle kurduğu eve geçirdi. günümüz dünyasında zeki bir bayan kendi hayat tarzını kurabilmek için maddi olarak mutlaka başka bir kişiye bağlı olmak zorunda değildir.

Her Gün Görüşmek zorunda Hissetmezler
Kendine ait başka önceliklerinin olduğunun farkındadırlar. birlikte olduğu kişiyle her dakika yan yana olmanın aşırı da gerekli olmadığını ve kendini geriye çekeceğini bilirler. Kariyer, arkadaşlar, aile ve şahsi hobilerine süre ayıran akıllı bir hanım bu dengeleri aşırı iyi kurar.

Her ilişkinin Bitebilme ihtimalini Göz önünde Bulundururlar
Bulundukları anı yaşamakta zorlanabilirler. çağın onlar için en değerli şey olduğunu ve bunu asla beyhude geçirmeme gerektiğini düşünürler. Kurduğu ati planlarının partnerinin yaptığı planlarla paralel olduğundan ve tıpkı müşterek gayeye yürüdüklerinden emin olmak isterler. Fikirlerinin örtüşmediği insanla ilişkilerini bitirirler.
Dış Görünüşten Fazlasını beklemektedirler beraber bulunduğu bireyin en başta dış görünüşün etkilendiğini kabul eder ama bu fiziksel görüntünün her şey olmadığının bilincindedirler. hariç görünüşün yanıltıcı olabildiği benzeri bu özelliğin zaman geçtikçe etkisini yitirebildiğinin farkındalardır. Uzun vadede idealindeki bireyin düşünce yapısı ve şahsi özelliklerine önem verir.

Düşüncelerini Savunmaktan çekinmezler
Zeki bir bayan ayağa kalkıp inandığı düşünceler uğrunda konuşmaktan ve bunları savunmaktan korkmaz. Bu özelliğini kaliteli bir uslup dahilinde gerçekleştirir. Size saygı duyarken tıpkı zamanda sizin için neyin yanlış ve ya neyin doğru olduğunu dile getirebilirler. Nitekim bu özelliği onları harika birer anne yapar.

Değişimin Peşinden Koşarlar
ileride kendi anneleri bunun gibi olmak mecburiyetinde olmadıklarını bilirler. Büyümenin ve değişimin peşinden koşarak uğrunda savaştığı hayallerin ileride kendisini geliştireceğine inanırlar. Olmak istedikleri insanı yaratırlar.

Günümüzün Trend temas Pratiklerini Uygulamazlar
Her devre farklı yollardan uygulanan ve moda olan yeni insanlarla iletişim kurma yollarını denemezler. Sosyal medya aracılığıyla şahısların peşinden koşmayı tercih etmediği bu gibi onun yerine daha nebati olan yüz yüze iletişimi severler. Bir insanı gerçekten tanımak için onunla zaman geçirilmesi gerektiğini düşünürler. internetten devamlı fotoğraflarına bakıp düş kurarak değil.

Herkese Güvenilmeyeceğinin Farkındalardır
Sizi seçerek sizinle bir münasebet yaşamaya karar verdiğine göre en çok güvendiği siz olabilirsiniz. fakat beraber olsanız dahi ilişkinizde bir erkek şekilde değerlendirilmeye alınırsınız. Zeki bir bayan farklı ortam ve pozisyonlarda size hissettirmeden sizi gözler. Hangi konularda güvenip hangi konularda tam olarak güvenilemeyeceğinin yorumunu yapar.

Paylaş
Uyarı: kadinmi.com, burada belirtilen prosedürlerin bir sonucu olarak belirli bir sonucu garanti etmemektedir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Bu sayfalardaki metin, grafik, video ve bu web sitesinde yer alan diğer materyalleri içeren konular yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almaz.

Bu da ilginizi çekebilir!

Mutfaktaki Mikrop Yuvaları

MUTFAĞINIZDA MUTLAKA TEMİZLEMENİZ GEREKEN 10 ALAN - Mutfağınızda temizlemediğiniz takdirde mikropların yayılmasına neden olabilecek 10 alan... .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2016-2018 Tüm Hakları kadinmi.com a aittir. Bu siteden yer alan hiç bir içerik kadinmi.com yetkilileri izni dışında kullanılamaz